Yardım Sayfası

Çok Üzgünüz ama Yardım sayfasına hoş geldiniz..

Chrome 80 ve üzeri versiyon kullanıyorsanız BU YAZIYA tıklayarak 2 adımı yapmalısınız.

Chrome Fix

crd.name.tr olarak sitemizi profesyonel bir şekilde hazırlamaya çalıştık. Fakat siz değerli kullanıcılarımız radyoları dinlemek isterken bazı problemler ile karşılaşabiliyorsunuz. Bu yüzden bu sayfayı ziyaret ettiniz. Sitemiz bildiğiniz üzere radyo kuruluşlarının bize ilettiği adresleri kullanarak radyoları dinletmektedir.

Bazı radyo kanalları 3-5 saniye geç çalmaya başlayabilmektedir. Bunun için tavsiyemiz durdur/başlat butonunu kullanarak denemek. Gerçekten radyonun açılış sürecini hızlandırmaktadır.

Radyoları Dinlemek

Sitemizde sunulan radyolar 2 tür program desteği üzerine verilmektedir.
Bu Programlar

  • HTML5 Destekli Tarayıcı (Chrome)

Bu programları edinebileceğiniz kısayolları sayfanın sonunda bulabileceksiniz..

Radyo Player Ses Kontrolü

Resme bakarak sesi nasıl kontrol edeceğinizi anlayabilirsiniz. Farenizin sol tıkına basılı tutarak sesi istediğiniz yönde sürükleyin.
Ses Kontrol

Öncelikle Chrome kullanıyorsanız, tarayıcı adres çubuğunda bulunan kilit simgesine tıklayıp/dokunup tüm seçenekleri izin ver şeklinde değiştirmelisiniz. Aşşağıda resimde olduğu gibi yaparsanız sizin için iyi olacaktır.

İletişim Kolaylığı

Sitemizde radyo dinlerken karşılaştığınız sorunları hemen çözebilmek için, bizlere ulaşmanızı kolaylaştırdık. Örneğin bir radyoda hata olduğunu düşünüyorsanız yada radyo, tüm gereksinimleri sağlamanıza ragmen çalmıyorsa, bize burada bulunan iletişim formundan yazabilirsiniz.

Hata Bildirimi!

Karşılaşılan sorunların çok daha hızlı şekilde cevaplanabilmesi adına radyoların bulunduğu sayfaya Hata Bildirimi! şeklinde bir kısayol yerleştirilmiştir. 24 saat boyunca buradan bizlere oluşan hataları ve görüşlerinizi ulaştırabilirsiniz..

Gerekli Program Kısayolları
  • HTML5 Test