Mesaj Yaz
- Çalmıyorsa; Dinleye Tıklayın. - Sayfayı Yenileyin. - Alternatife Tıklayın. - Hata Bildirimi Gönderin.

Size geri dönüş yapabilmemiz için lütfen boş alan bırakmayın...

SON DİNLENEN RADYOLAR Geçmişi Temizle

Son Dinlenen Radyolar Yükleniyor...

AVRASYA TüRK İSTASYONU DETAYLARI

Avrasya Türk

avrasya-turk-dinle

Avrasya Türk

Avrasya Türk,halk müzikleri,türküler ve yöresel ezgilerle yayınlarını gerçekleştirmektedir.Yayıncı kimliği ve yayın kalitesiyle kendinden oldukça fazla söz ettirmektedir.Yöresel müzikleri dinlemeyi seviyorsanız mutlaka avrasya türk radyosunu dinlemesiniz..

Avrasya Türk

Hakkında Bilgiler
ART Avrasya Radyo Televizyon bünyesinde kurulmuş olan ve FM bandı 107.1 Mhz frekansından yayınlarını gerçekleştiren Avrasya Türk Ankara’da yeni kimliği ve yeni yüzü ile yayınlarına devam etmektedir.İlkeli, dürüst ve doğru bir yayıncılık anlayışıyla gerçekleştirilen televizyon yayınlarının yanı sıra radyo yayınları da yine aynı tutarlılıkta yoluna devam edecektir.

Etik değerlerin hiçe sayıldığı, örf ve ananelerimizin unutulduğu günümüz Türkiye sinde bir çok programın ve yapımın Türk aile yapısına uymadığı bu nedenlerden dolayı da seyredilemediği veya dinlenemediği yadsınamaz bir gerçektir. Radyo Avrasya Türk bütün bu değerleri dikkate alan, kollayan,gözeten ve bu değerlere sahip çıkan, Atatürk İlkelerine bağlı ülkesini seven bir anlayış içerisinde yayınlarına devam etmektedir.

Yayın içeriğimiz;Bütün yörelerden ve her telden Türk halk müziğinin en güzel örneklerini artık Avrasya Türk FM bandı 107.1 Mhz’de dinleyebileceksiniz. Bozlaklar, ağıtlar, deyişler, halaylar Türk halk müziğine ait her şey Avrasya Türk’te.
Avrasya Türk’ün yayın politikası Bu normların yanı sıra sosyal sorumluluk projeleri üretmekte ve bu anlamda gündemi yakından takip etmektedir. Sabahın ilk saatlerinde gazete haberleri ve yorumları, telefon bağlantıları, Ankara yol trafik bilgileri gibi güncel konular dinleyicilere aktarılmaktadır.

Deneyimli Kadromuzun desteği ve haber ajanslarından derlenen Türkiye ve dünya gündemi her saat başı haber ile dinleyicilere taşınmaktadır.
Şiir programları, yöresel programlar,sohbet programları ve isteklerinizle renklendirilen yayın akışımız 24 saat kesintisiz sürecektir.

Avrasya Türk

İletişim Bilgileri
Adres: İrfan Baştuğ Cad. No:57 Subayevleri-Ankara
Telefon: 0(312) 347 74 32
Kısa Mesaj: 3969
Fax: 0(312) 318 88 08
Email: [email protected]

Avrasya Türk

Frekans Bilgileri
107.1 frekansından yayın yapmaktadır.
Avrasya Türk en güzel türküleri sizlere sunmaktadır.Yöresel müzik tadında geçen yayınları ile dinleyicilerini mest eden avrasya türk, sevilmeye devam ediyor.Türküleri,halk müziklerini sevenlerin en fazla dinlediği radyolardan bir tanesi olan avrasya türk sitemizden online olarak canlı dinlenebilmektedir.Radyo Avrasya Türk dinleyebilmek için tek yapmanız gereken sayfamızı ziyaret etmektir.

İLETİŞİM VE FREKANS GÖSTER

“Avrasya Türk” için 157 dinleyen yorum yapmış.

 1. yusuf can 01 Mart 2023

  selam aleyküm ben reis elazığ reis oto parkadan yusufcan sıradaki parça aslan abem volkan erulaşa ve aslan xalo yunus özcana gelsin

 2. Rojda sorgucu 02 Ocak 2023

  Iyi akşamlar iyi yayınlar gitti canimin canani parçasını calarmisiniz elazığ f tipi cezaevinde yatan abim umut inceye gelsin elbet birgün seni çok seviyoruz canım inşallah bugünler hepsi geçecek ..

 3. Yılmaz yeter 07 Ekim 2022

  Selamlar ben YILMAZ YETER burdan canımdan çok sevdiğim DOĞUŞ TASKEN abeme çok çok selamlar olsun Eyüp han dan ekilir birgun armağan olsun

 4. kadir 10 Kasım 2020

  selamlar

 5. Sebahattin 30 Ekim 2020

  selamlar Almanya Stuttgart sehirinde sayhi ve selamlar,
  Radyo seve seve dinliyorum.

 6. dilek başkan 21 Ekim 2020

  merhabalar iyi yayınlar konyadan selamlar

 7. DİLEK BAŞKAN 15 Eylül 2020

  SELAMLAR HERKESE KONYADAN İYİ YAYINLAR

 8. Hüseyin ÖZIŞIK 14 Eylül 2018

  Radyonuz yöresel müzik yayınlayan radyolardan biri olarak belirtilmekle birlikte pop müziği ve diğer bazı müzik dallarının şarkılarını da yayınlıyor. Ayrıca yayınlanan tüm eserleri en iyi yorumlayan kişilerden dinlemek bizim vazgeçilmez hakkımız. Ama azımsanmayacak sayıda iyi yorumlanmamış eserler dinlemek zorunda kalıyoruz. Bir tane örnek vermek istiyorum ama örnekler az değil. 14.09.2018 günü saat 14:05 ile 14:08 arasında “Bekle Bizi İstanbul” adlı şarkıyı hiç de iyi yorumlayamamış adı da belli edilmeyen şarkıcıdan dinlemek zorunda kaldık. Lütfen buna çok dikkat edin. Tüm çalışanlarınıza esenlik, mutluluk ve başarı en iyi yayınlar dileklerimle.

 9. murat 23 Ocak 2018

  RADYONUZUN SON BİR HAFTADIR PERFORMANSI YERLERDE. BİR HAFTADIR SÜREKLİ KESİNTİ HALİNDE. DİNLEYEMİYORUZ. EĞER Kİ RADYONUZ DİNLENMESİN DİYORSANIZ BUNU BAŞARIYORSUNUZ. BU KESİN

 10. Sirin Kaya 18 Aralık 2017

  Merhaba:) sizden ”Kara Tren” türküsünü istiyorum…Türkü evvela kendime sonra da bana radyonuzu tavsiye eden Onur a gelsin:)

BU RADYOLARI DİNLEDİNİZ Mİ?