Mesaj Yaz
- Çalmıyorsa; Dinleye Tıklayın. - Sayfayı Yenileyin. - Alternatife Tıklayın. - Hata Bildirimi Gönderin.

Size geri dönüş yapabilmemiz için lütfen boş alan bırakmayın...

SON DİNLENEN RADYOLAR Geçmişi Temizle

Son Dinlenen Radyolar Yükleniyor...

RADIO LIFE İSTASYONU DETAYLARI

Radio Life
Radio Life

Radio Life

Radio Life Hakkında Bilgiler

89.1 bandı üzerinden Kayseri halkına hitap etmeyi tercih eden ve bir de web sitesi ile radyo hakkında dinleyicilerini bilgilendiren bu kanal, Kayseri esnafının da yoğun bir şekilde takip ettiği bir istasyon. Reklam ve tanıtım için bölge esnafı genellikle bu kanalı tercih ediliyor çünkü Kayseri ilinde en çok dinlenen radyolardan bir tanesi ve fazlasıyla da popüler. Radio Life kanalını dilerseniz farklı şehirlerden de dinleyebilirsiniz çünkü frekansa ihtiyacınız yok! Online olarak da yayın yapan bu bölgesel kanal, attığı adımlar ve sunduğu hizmetler ile birlikte gayet profesyonel bir tavır sergiliyor ve daha iyi yerlere geleceğini de net bir şekilde ortaya koyuyor.

Radio Life, yayın akışı bakımından karma bir listeyi tercih ediyor ve bu liste ile birlikte farklı müzik türlerini dinleyen insanları da radyoya toplamayı başaran bu adres, sitemizin de en çok tercih edilenleri arasında yerini almış durumda. Radio Life ile tanışmak isterseniz eğer sizler de http://www.crd.name.tr/ sitemizi kullanabilirsiniz.

Online radyo sitelerinin tanıtımını yapan ve bu siteleri sizinle ücretsiz olarak buluşturan sitemiz, radyo sektörünün en iyilerinden bir tanesi olmayı da başarmış durumda. Radio Life ile birlikte farklı bölgesel kanalları da bulabileceğiniz sitemiz sayesinde radyo dinlemek artık çok daha keyifli.

Radio Live ve Kayseri şehrinde yayın yapan ve diğer şehirlere de ulaşmayı başaran çok sayıda radyo kanalını bu adreste bulabilirsiniz ve tek bir tık ile farklı kategorileri de ziyaret edebilirsiniz. İşini iyi yapan deneyimli bir editör kadrosu ile karşınıza çıkıyoruz ve bu kadroyu da her geçen gün takviyeler ile birlikte daha güçlü hale getirmeye devam ediyoruz. Sizler de sitemizde yerinizi alarak gün içerisinde bu ekiple de iletişim kurabilirsiniz.

Radio Life İletişim Adresleri

Adres: Gülük Mah.düven önü vakıf işhanı kat:4/401 Melikgazi / KAYSERİ
Telefon: 0352 336 45 45
Fax: 320 44 66
Email: [email protected]
[email protected]
[email protected]
[email protected]

Radio Life Uydu Frekansları

89.1 frekansını kullanarak karasal yayına bağlanabilirsiniz.

İLETİŞİM VE FREKANS GÖSTER

Henüz Yorum Yapılmamış... İlk Siz Olun!

BU RADYOLARI DİNLEDİNİZ Mİ?