Mesaj Yaz
- Çalmıyorsa; Dinleye Tıklayın. - Sayfayı Yenileyin. - Alternatife Tıklayın. - Hata Bildirimi Gönderin.

Size geri dönüş yapabilmemiz için lütfen boş alan bırakmayın...

SON DİNLENEN RADYOLAR Geçmişi Temizle

Son Dinlenen Radyolar Yükleniyor...

NOSTALJI TüRK İSTASYONU DETAYLARI

Nostalji Türk

nostalji-turk-dinle

Nostalji Türk

Nostalji Türk,ismindende anlaşıldığı gibi türk müziğine ait parçaları eskise dahi nostalji tadında yayınlamaktadır.Geçmişte yapılmış bir çok müziği bu radyoda bulabilirsiniz.Nostalji türünde yayın yapan nadir radyolardan birtanesi olan Nostalji Türk buradan radyo dinleme sitemiz aracılığıyla dinlenip takip edilebilmektedir.

Nostalji Türk

Hakkında Bilgiler
11.07.2009 tarihinde ilk Nostalji FM ile yayına başladığımız günlerden bu güne grubumuz radyo sayısını arttırdığı gibi, gerek yayın kalitesi gerekse yayınlanan eserler açısından bir çok yeniliği sizlere ulaştırmıştır.

Firmamız bünyesine ilk önceleri sadece Türkçe yayın yapan Nostalji FM den sonra NostaljiTürk FM katılmıştır. Türkçe eserler NostaljiTürk FM üzerinden yapılmaya başlanmış, Yabancı eserler ise Nostalji FM üzerinden yayınlanmaya başlanmıştır.
Akabinde Kasım 2009 başlarında Türk Sanat Müziği severler için TSM FM yayına başlamış ve başladığı günden itibaren siz dinleyicilerimizin gerçek desteğini almıştır. Bu konuda siz dinleyicilerimize sonsuz teşekkür ederiz.

Yine aynı zamanlarda Romantik Dinleyicilerimiz için de Dans FM için alt yapı çalışmalarımıza başlamış bulunmaktayız. 2010 ylının ilk günlerinde ise Siz Romantik Dinleyicilerimiz için Dans FM Gerçek Aşkın Gerçek Ritmi sloganı ile yayına başlamıştır.

Gelecekte ki hedeflerimiz arasında ise Türk Halk Müziği severlerimiz için özel bir radyo, Güncel sürekli yenilenen müzik dünyasındaki eserlerin yer alacağı Hits bir radyo, Özgün müzik seven dinleyicilerimiz içinde ayrı özel bir radyo yine hedeflerimiz arasındadır.

Siz dinleyicilerimizden aldığımız güç ile her zaman kendisini geliştiren aynı zamanda güçlendiren, her zaman için siz dinleyicilerimizin önerilerini, şikayetlerini önemle dinleyen o isteklere değer vererek kendizi yönlendiriyoruz.

Nostalji Türk

İletişim Bilgileri
Nostalji Türk yetkililerine ulaşabilmeniz için;
Telefon: 0216 606 0123

Nostalji Türk

Frekans Bilgileri
Şuanda kesin olarak bilinen bir frekansı bulunmamaktadır.Fakat Nostalji Türk’e ait bir frekans bilgisi edindiğimizde burayı güncellemeyi düşünüyoruz.Şimdilik sitemizi kullanarak Nostalji Türk fm i online olarak dinleyebilirsiniz.

İLETİŞİM VE FREKANS GÖSTER

“Nostalji Türk” için 30 dinleyen yorum yapmış.

 1. Ezo 27 Ocak 2021

  bir Levent Yüksel dinlesek…

 2. Ezo 19 Ocak 2021

  yayınlar çok güzel.. istekte bulunabilir miyim?

 3. OnurA. 17 Şubat 2016

  Yaşımla alakasız şarkılar dinliyorum, sanki o devirlerde yaşamış ölmüş, tekrar uyanmış gibiyim…

 4. dimert 22 Eylül 2015

  selam canlar

 5. EMİR BALABAN 12 Haziran 2015

  niçin baktın bana öyleyi çalarsanız seviniimm

BU RADYOLARI DİNLEDİNİZ Mİ?