Kürtçe Müzik Yayınları

Kürtçe müziğin önde gelen isimlerini ağırlayan özel bir kategori oluşturduk ve bu kategori sayesinde sizler de yeni dönemin güncel eserlerine erişim sağlayabileceksiniz. Kürtçe müzik yayınları ile özel bir konsept yaratan çok sayıda radyo kanalı var ve site yönetimi olarak bu kanalları sizinle paylaşmaya ve bu kategoride toplamaya devam ediyoruz. Kürtçe radyo kanalları kategorisinde yer alıyorsunuz ve buradaki kanallardan dilediğinizi favorilerinize ekleyerek kendi kanal listenizi de oluşturabilirsiniz. Kürt müziği, kendine has bir kültür olarak karşımıza çıkıyor ve Doğu’daki vatandaşlarımızın yanı sıra Batı’daki vatandaşlarımız da bu müzik türüne fazlasıyla ilgi duyuyor.

Dicle Fm, Kürtçe müzik yayını yapan ve geçmişe damgasını vuran popüler eserlerin yanı sıra günümüz popüler Kürtçe eserleri de listelerine taşıyan özel bir radyo kanalıdır. Favorilerinize ekleyebilir ve dilediğiniz an yayınlara ortak olabilirsiniz. Dicle Fm, sektörün en köklü radyo kanallarından bir tanesi ve an itibarıyla kemik bir dinleyici kitlesine sahip olduğunu da söyleyebiliriz.

Radyo Hevi, tercih edebileceğiniz bir diğer kanal olarak karşınıza çıkıyor. Gün boyu Kürtçe müzik yayını yapan ve ilgi toplayan bir kanaldır. En güzel Kürtçe eserlere bu adres üzerinden ulaşabilir ve günü müzik dinleyerek tamamlayabilirsiniz. Kendine has alt yapısı ile ilgi çekici bir hal alan Kürtçe müzikler, sayısız radyo kanalı ile birlikte bu kategoride yerini almış durumda.