Mesaj Yaz
- Çalmıyorsa; Dinleye Tıklayın. - Sayfayı Yenileyin. - Alternatife Tıklayın. - Hata Bildirimi Gönderin.

Size geri dönüş yapabilmemiz için lütfen boş alan bırakmayın...

SON DİNLENEN RADYOLAR Geçmişi Temizle

Son Dinlenen Radyolar Yükleniyor...

TRT FM İSTASYONU DETAYLARI

Trt FM

trt-fm-dinle

Trt FM

TRT FM ya da TRT Radyo 2, Türkiye Türkiye Radyo Televizyon Kurumu’nun popüler müzik ile Ankara, İstanbul ve İzmir stüdyolarından dönüşümlü olarak gerçekleştirilen programları yayınlayan radyosu.Türkiye’nin en çok dinlenen radyolarından biridir.TRT FM Türkiye’nin En Kaliteli Radyo Kanalıdır.Türkiye’nin 81 İl Merkezinde Tüm İlçelerde Dinlenebilen Tek Radyo Kanalı Olan TRT FM Aynı Zamanda 24 Saat Canlı Yayın Yapmaktadır.Spor,gündem ve hava tahmini haberlerininde bulunabileceği radyo kanalı, sitemizden kesintisiz dinlenebilmektedir.Türkiye adına bir çok işe imza atmiş ve birşeyler katmış olan trt fm dinlemek için hala ne bekliyorsunuz?

Trt FM

Hakkında Bilgiler
TRT üslubuyla, TRT kalitesiyle Her gün 24 saat sizlerle. Canlı, neşeli, gümbür gümbür, Liste parçaları, en çok istek alanlar.Yüzlerce stereo vericisiyle, %99,9 kapsama alanıyla Türkiye’nin her yerinde ve internet üzerinden bütün dünyada. Sırdaşınız, dostunuz, yol arkadaşınız…Trt fm olarak yılların verdiği tecrübe,bilgi ve birikim ile sizlere en iyi kalitede hizmet veriyoruz.
Trt FM
Uzakları yakın eden radyo.
Günümüzde, Türkiye Cumhuriyeti’nde yayın kuruluşları arasında en büyük haber oluşumuna sahiptir. TRT, günlük ortalama 11 saatlik haber ve haber program yayını yapmaktadır. Bunun yanı sıra oluşturduğu dizi film, belgesel, drama ve televizyon yapımları ile dünyanın sayılı yayın kuruluşları arasında yer almaktadır. İleri ölçüde yetişmiş yayıncı ve yapımcı kapasitesi ile özel yayın kuruluşlarını da desteklemiştir.

Trt FM

İletişim Bilgileri
Trt Genel Müdürlüğü
Telefon (Santral) : 0 312 463 43 43
Adres : TRT Genel Müdürlüğü Turan Güneş Bulvarı 06109 OR-AN ANKARA

Trt FM

Frekans Bilgileri
Adana : 92.5
Ankara : 88.0
Antalya : 95.6
Bodrum : 99.3
Bursa : 95.0 / 98.9
Denizli : 93.2
Diyarbakır : 95.5
Erzurum : 98.8
Eskişehir : 96.8
Gaziantep : 97.6
İstanbul : 91.4
İzmir : 91.2
Kayseri : 97.2
Kocaeli : 96.0
Konya : 98.6
Kütahya : 95.4
Malatya : 103.7
Manisa : 96.9
Mersin : 90.0
Muğla : 92.0 / 92.9
Samsun : 92.8 / 98.4
Sakarya : 96.0
Sivas : 98.3
Şanlıurfa : 94.4 / 102.5
Tekirdağ : 95.0
Trabzon : 95.0
Zonguldak : 97.2
Trt fm türkiyenin ilklerini yaşatan isim.Trt fm sizler için haber ve slow içerikli yayınlar yapıyor.Bunu yaparken oldukça özenli yapan trt gerçekten dinlemeye değer.Radyo dinleme sitemizden 24 saat takip edilebilen kanal için sadece burayı ziyaret etmeniz yeterli.Trt fm dinlemek artık çok daha kolay.

İLETİŞİM VE FREKANS GÖSTER

“Trt FM” için 48 dinleyen yorum yapmış.

 1. okmeydanıacil 28 Ekim 2023

  HERKESE SELAMLAR

 2. Kemal ÖZKAN 27 Temmuz 2015

  çağımızın icadı tv bizim karşımızda, oysa RADYO her zaman ‘YANIMIZDA’ bunu farketmek önemli. diil mi Şafak kardeşim.

 3. Melek 18 Kasım 2014

  İyi yayınlar sirasaki parcayi eEsimmurat ve kkizinmmügeiiçiniistiyorum

  • hqlıl 26 Kasım 2014

   merha halıl bana ulasın

 4. duygu 17 Haziran 2014

  slm ben kocaeliden duygu sıradaki parça şu anda yolda olan eşime gelsin onu çok seviyorum adı ibrahim anons ederseniz sevinirim herkese hayırlı sabahlar

 5. üsküdarlı 09 Haziran 2014

  S.A.Din kardeşim hayırlı yayınlar T.R.T. fm ailesine.Ey bu vatanın ekmeğini yiyen,suyunu içen,burada yaşayanlar bizler kardeşlik kavramına önem veriyoruz.Bizler türk,kürt,laz,sünni,alevi,çerkez,gürcü tüm halkıyla ayırımsız hepimiz kardeşiz.Sağduyulu olmaya devam edeceğiz İNŞALLAH.Zira hep provake oyunlarla iç karışıklıklar çıkar UNUTMAYINIZ.Bu yolla karışan ülkeler,bize İBRET OLMALI,DERS OLMALI.Kıvılcım çıkarmaya çalışanlar yine başaramayacaklar,sabır ve sağduyumuzla İNŞALLAH.HAK bizleri seviyor.Bayrağımız hiç bir zaman,değerinden bir şey kaybetmez.Zira onu HAK,şehitlerimizin kanlarıyla yüceltmiştir.Aydınlık geleceğe hep birlikte kardeşçe yürümeye devam İNŞALLAH.Dünya Liderimizle ve 77 milyonla,durmak yok yola devam elbette ki RABBİMİZİN yardımıyla ve DUALARIMIZLA.

  Sabrın kalbi tevekküldür,
  Dili ibadet zikirdir,
  Sabır HAKKI sevdirendir,
  Sabrın sonu selamettir.

  Vatan için hep biriz,
  Ne oyunlar gördük biz,
  Kardeşçe yürümek için,
  İlle de barış deriz.

  Nice sabır nice sıkıntıyı yok eder.DUALARA ve ibadetlere devam İNŞALLAH.

  Selam ve DUAYLA
  Ümmete Duacı üsküdarlı

 6. üsküdarlı 05 Haziran 2014

  S.A.Din kardeşim hayırlı yayınlar T.R.T. ailesine cuma arifesinde.Öncelikle kaçırılan çocukların ailelerine kavuşmalarını,MEVLA'mızdan diliyorum.Özgürlük ve demokrasiden bahsedenlerin,İNŞALLAH çocukların özgürlüğünü,en kısa zamanda geri vermelerini rica ediyoruz.İstihbarat bir ülkenin can damarlarından biridir.Yalan sözlerimizle karalama yapmayalım LÜTFEN.Bizler türk,kürt,laz,gürcü,sünni,alevi,çerkez tüm halkıyla,tek yürek kardeşlikle aynı gemide yol alıyoruz.Bu gemiyi batırmaya çalışanları,vicdanlarının sesini dinlemeye davet ediyoruz.Zaten dışarıdan yeteri kadar müdahale yok mu?Ey Sağlam İrade,Dünya Liderimiz ülkemizde yazılan yazılardan,her türlü faaliyetlere kadar her şeyin farkındayız LÜTFEN endişe etmeyiniz.Dünyanın özendiği bir Liderle,yan yana omuz omuza yürümeye devam etmek bir şereftir biz 77 milyon için.Ey kıymetli kardeşlerim,Dünya Liderimizin,sonuna kadar yanında olmaya devam edelim İNŞALLAH.Zira bu Vatanı bizler,canlarını çekinmeden feda eden atalarımızdan emanet aldık.Aydınlık geleceğe hep birlikte,çocuklarımız için taşımaya devam edeceğiz İNŞALLAH.Ortada olan oyunları da gördükten sonra,tek yürek kardeşlik bilinciyle,Ustayla birlikte,durmak yok yola devam.Dünya Liderimiz unutmayınız ki,doğrulukla ilerleyen büyük Liderler iz bırakır,diğerleri sadece takip eder.Dünyada,adalet ve doğruluk izleri bırakmaya devam eden,Sağlam İradeye SELAM OLSUN.

  Secdede çağlar durmaz pınarlar,
  HAKKIN aşkıyla perdeler kalkar,
  Kullar kül olur zerreler yanar,
  Vuslat-ı Mirac'a melekler bakar.

  Selam ve DUAYLA
  ümmete duacı üsküdarlı

 7. üsküdarlı 30 Mayıs 2014

  S.A.Din kardeşim hayırlı cumalar Trt ailesine.RABBİMİZ ümmeti,milletimizi,vatanımızı ve devletimizi her türlü kötülerden ve kötülüklerden korusun İNŞALLAH.Vatanımız hepimizin,birlikle beraberlikle her türlü zorlukları aştık.Sünnisi,kürdü,lazı,çerkezi,alevisi,gürcüsü ve tüm halkıyla tek yürek kardeşiz.Hepimiz biriz,beraberiz.İNŞALLAH kıyamete kadar böyle devam edeceğiz,karanlık oyunlara gelmedik,gelmeyeceğiz.

  Vatan bizimdir bir ve beraberiz,
  Hain oyunlara güler geçeriz,
  Ne tarihler yazdık yine yazarız,
  Hak,Kur'an,Nebi bizle bizler kardeşiz

  Selam ve DUAYLA
  Ümmete Duacı üsküdarlı

 8. ebru 24 Mayıs 2014

  slm ben ebru nişanlımı çok üzdüm bizim için şarkımızı çalarmışınız nolurr 🙁 kıvırcık aliden al ömrümü koy ömrünün üstüne

 9. sewdaa 05 Mayıs 2014

  merhaba yaa birsey sormak istiyorumm.sevdiğim adam uzun süredir radyonuzda bir sarkı dinliyormuş ama bulamıyormus başka bir yerde, sadece içerisinde gecen bir kelimeyi biliyor ''karanlık içinde bir yıldız kaydı''

 10. esra 16 Mart 2014

  merhabalar ben ali ataydan yokluğunda parçasını canım dostum aslı ıcın gönderiyorum sımdıden tesekkurler

BU RADYOLARI DİNLEDİNİZ Mİ?