Mesaj Yaz
- Çalmıyorsa; Dinleye Tıklayın. - Sayfayı Yenileyin. - Alternatife Tıklayın. - Hata Bildirimi Gönderin.

Size geri dönüş yapabilmemiz için lütfen boş alan bırakmayın...

SON DİNLENEN RADYOLAR Geçmişi Temizle

Son Dinlenen Radyolar Yükleniyor...

RADYO GüNEY İSTASYONU DETAYLARI

Radyo Güney

radyo-guney

Radyo Güney

Radyo Güney,Adana ilinden 99.2 frekansında yayınlar yapmaktadır.Kullanıcılar Radyo Güney’i çaldığı ve paylaştığı Halk Müzikleri,Türküler için sevmektedir.Yayın kalitesi itibariylede oldukça iyi bir radyo olan Radyo Güney, istenirse buradan online olarak dinlenip takip edilebilmektedir.

Radyo Güney

Radyo Hakkında Bilgiler
Radyo Güney FM 99.2 Erkan Eğitim Kurumları bünyesinde faaliyet gösteren, bir radyo istasyonudur.
1994 yılında kurulan istasyonumuz ilk önceleri pop olarak başladığı yayınına 1999 tarihinde Erkan Eğitim Kurumlarının bünyesine katılmasıyla Türk Halk Müziği. Anadolu Rock , Anadolu Pop, Etnik, özgün ve Alternatif Müzik yayınına başlamıştır.

Radyo Güney’in programları Erkan Eğitim Kurumları bünyesindeki radyo stüdyosundan yapılmaktadır. Radyo Güney son dönemde gerçekleşen teknolojik iletişim yeniliklerine paralel olarak yayınlarını bilgisayar üzerinden yapmaya başlamıştır.

Bugün, Adana ili ve çevre ilçelere yayın yapan Radyo Güney 1 KW gücünde bir vericiye sahiptir. Radyomuzun yayını, 16 saati programlı, 8 saatide anonsuz müzik olmak üzere 24 saat kesintisiz sürmektedir.

Radyo Güney’de gün içerisinde yer verilen Türk Halk Müziği. Anadolu Rock, Anadolu pop Etnik, özgün ve Alternatif Müzik genel anlamda hedef kitlenin duygularına hitap etmekte, aynı zamanda tarihi, kültürel unsurlar ihmal edilmediği gibi günümüz modern müziklerine de yer verilmektedir.

Bu geniş müzik yelpazesi sayesinde; hedef kitleye tarihsel, kültürel ve toplumsal unsurlar hatırlatılmaya çalışılmaktadır.Radyo Güney kuruluşundan bu güne “en iyisi olmak” felsefesi ile hareket etmiştir.
Radyo Güney’in, 99.2 FM frekansı ve internet üzerinden düzenli, kesintisiz 24 saat boyunca yayın yapıyor olması konumunu ve sorumluluklarını daha öncelikli ve önemli kılmaktadır.

Radyo Güney

Radyo İletişim Bilgileri
Adres: Çakmak Cad. 18. Sok. No:5
Seyhan Merkez, Seyhan, Adana
Telefon Numarası: +90 322 363 66 67

Radyo Güney

Radyo Frekans Bilgileri
Karasal yayın üzerinden Radyo Güney dinlemek istiyorsanız, 99.2 frekansını radyo alıcınızda ayarlamalısınız.Adana’da bulunmuyorsanız, radyo dinleme sitemizi ziyaret ederekte takip edebilirsiniz.Radyo Güney online olarak bu sayfa aracılığıyla dinlenilir.

İLETİŞİM VE FREKANS GÖSTER

“Radyo Güney” için 68 dinleyen yorum yapmış.

 1. Şemsettin 02 Nisan 2021

  Süper

 2. Şemsettin 02 Nisan 2021

  Fatih mahlesi 4 kardeşler Hurdacilik tek kelime şahane

 3. celil 09 Mayıs 2018

  zalım zalım mahsuni serif

 4. zeki 17 Ocak 2018

  tesekkurler radyo güney

 5. mehmet 06 Temmuz 2017

  yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

 6. yunus emre 19 Nisan 2017

  türkü dostları sevgi

 7. İsmail 15 Mart 2017

  Kolay gelsin öncelikle yayın akışınız süper yanlız sizlerden bir isteğim olucak yeşil ipek parçasını kim söylüyor 😉 malesef 1 haftadır arayış içindeyim fakat sizin çaldıgız gibi değil söz müzik. Kime ait seslendiren kimdir lütfen açıklarsanır çok sevinirim teşşekkürler şimdiden

BU RADYOLARI DİNLEDİNİZ Mİ?