Mesaj Yaz
- Çalmıyorsa; Dinleye Tıklayın. - Sayfayı Yenileyin. - Alternatife Tıklayın. - Hata Bildirimi Gönderin.

Size geri dönüş yapabilmemiz için lütfen boş alan bırakmayın...

SON DİNLENEN RADYOLAR Geçmişi Temizle

Son Dinlenen Radyolar Yükleniyor...

DAMAR TüRK FM İSTASYONU DETAYLARI

Damar Türk FM

damar-turk-fm

Damar Türk FM

Damar Türk FM,internetten yayın yapmaktadır..Damar Türk FM müzik türü olarak Arabesk – Fantazi türünü seçmiş ve o alanda parçalar yayınlamaktadır.Sizlerde arabesk müzikleri dinlemeyi seviyorsanız, Damar Türk FM i tavsiye ederiz.

Damar Türk FM

Radyo Hakkında

Programlar
Ayhan ile Damar Hattı
1978’de uşakda doğdu balık burcu duygusal sempatik bir radyocu 1996 yıllarında yerel radyolarda görev yapdı günduzleri calışıp geceleride radyo programcılığı yaptı.Hala yapmakdadır.Bir çok internet ve yerel radyolarda görev aldı bir kız babası olan gönül dostu Ayhan, Uşak merkez de yaşamakdadır.Yaptığı programlarla insanların beğenisini kazanmıştır.Hala Damar Türk FM’de radyo programcısı olarak bulunmaktadır.

Musty İle Gecenin Gözyaşları
1983 İstanbul Kadıköy Doğumluyum Ama Aslen Karadenizliyim Trabzonluyum Lazım yani Ve Laz Olmakdan da Gurur Duyuyorum Neyse Sözü Uzatmayalım.Yayıncılık Hayatıma 8 Yıl Önce başladım Sesli sohbet sitelerinde amatör olarak sunuculuk yaparak daha sonra kendimi çalıştığım şirketin, Müşteri Hizmetleri elamanlığı Kadrosunda mikrofon başında Deneyimimi Artırdım İlk Sanal Radyo Deneyimim Bir Arkadaşımın Kurduğu Radyo Siteysiyle Başladı Daha Sonra Bir Çok Sanal Radyolardan Bugüne Geldim Ve Şimdi Sizler İçin Birbirinden Güzel Şarkılar Ve şiirlerimle Arabesk ve fantezi müzik sevenler için Damar Türk FM deyim.

Damar Türk FM

Radyo İletişim
Damar Türk yayın hayatına son vermiştir. Şuan sadece web üzerinden yayın yapmaktadır ve yeni sahibi hakkında bilgiye sahip değiliz.

Damar Türk FM

Radyo Frekans
Damar Türk FM sadece internetten yayın yapmakta olan bir web radyosudur. Dolayısıyla bu radyoyu dinlemek isterseniz, online olarak netten dinleyebilirsiniz.Damar Türk FM dinlemek için tek yapmanız gereken bu sayfamıza gözatmak.

İLETİŞİM VE FREKANS GÖSTER

“Damar Türk FM” için 152 dinleyen yorum yapmış.

  1. Fazilet 26 Kasım 2023

    Fatih Sd trend harici dvd rw USB 2.0 cd yaptırdım soba yaptırdım yarın

BU RADYOLARI DİNLEDİNİZ Mİ?