Mesaj Yaz
- Çalmıyorsa; Dinleye Tıklayın. - Sayfayı Yenileyin. - Alternatife Tıklayın. - Hata Bildirimi Gönderin.

Size geri dönüş yapabilmemiz için lütfen boş alan bırakmayın...

SON DİNLENEN RADYOLAR Geçmişi Temizle

Son Dinlenen Radyolar Yükleniyor...

KıRıK PLAKLAR İSTASYONU DETAYLARI

Kırık Plaklar

kirik-plaklar-dinle

Kırık Plaklar

Kırık Plaklar, sizleri geçmiş yıllara götürmeyi ve o yılları tekrar yaşatmayı amaç edinmiş bir radyodur. Nostalji türünde yayın yapan nadir radyolardan biridir. Eski plakları dinlemek istiyorsanız bunun için Kırık Plaklar radyosunu tercih edebilirsiniz. Sitemizden online olarak dinlenebileceğiniz radyo kanalı buradan yayında. Kırık Plaklar dinlemek için doğru yerdesiniz. Retro Türk radyo kanalı da ilginizi çekebilir.

Kırık Plaklar

Hakkında Bilgiler
Tüm tanışmaların, birlikteliklerin ve arkadaşlıkların başlamasına vesile olan sihirli bir sözcük.Merhaba! İşte ben de bu satırlara uzun soluklu bir birliktelik olması dileğiyle, merhaba diyerek başlıyorum.
Nilüfer 70`li yıllara ait bir şarkısında ” Dünya dönüyor, sen ne dersen de, yıllar geçiyor farketmesende ” demişti.Yılların ne kadar hızlı geçtiğini şöyle bir düşünüp geriye doğru baktığımızda, yaşadığımız pek çok an ve anı gözümüzde canlanırken, doğal olarak bu anılarımızın canlanmasında müziğin rolünün ve etkisinin çok büyük olduğunu farketmemek mümkün mü…

Hani bazen eski bir şarkıyı duyduğumuzda dalar da, ister istemez acı tatlı olan o günlere gideriz ya … İşte bu müziğin gücü.Dünya döndükçe de bu güç etkisini göstermeye devam edecek kanımca.

Bu siteyi hazırlarken amacımız her sayfada geçmişe doğru müzikli bir yolculuk gerçekleştirmenizi sağlamak oldu. Eğer siz de nostaljik müzikle dopdolu bu keyifli yolculuğa katılmak istiyorsanız emin olun ki doğru adrestesiniz. Bu adresle birlikte benim de yıllardır hayranı olduğum nostaljik müzik konusundaki tüm birikimlerimi paylaşabileceğim internet sitesi hayalim de gerçekleşmiş oldu. Uzun yıllardır medya dünyasında Radyo 2000, Hit Fm adlı radyolar ve Müzikram adlı müzik dergisiyle vardık. Artık tematik bir internet sitemiz ve içinde barındırdığı bir nostaljik müzik radyomuz da var.

Kırık Plaklar

İletişim Bilgileri
Adres : Terrace Fulya Residence Teşvikiye Mah. Hakkı Yeten Cad. No:13 Center 1 Kat:5 Daire:8 Fulya / İSTANBUL / TÜRKİYE
Telefon : +90 (212) 215 52 46
Faks : +90 212 215 52 47
E Posta : [email protected][email protected]
Web Site : www.kirikplaklar.com – www.kirikplaklar.net – www.kirikplaklar.org

Kırık Plaklar

Frekans Bilgileri
Kırık Plaklar radyosu internet üzerinden yayın yapmaktadır. Karasal yayını mevcut olmayan Kırık Plaklar buradan online olarak dinlenebilmektedir. Sizlerde geçmiş yılları canlandırmak ve tazelemek istiyorsanız Kırık Plaklar dinleyebilirsiniz.

İLETİŞİM VE FREKANS GÖSTER

“Kırık Plaklar” için 105 dinleyen yorum yapmış.

 1. yusuf can 26 Mart 2023

  merhaba resiss oto parkdan yusocan sırdaki parça aslan abem volkan erulaşaa gelsn

 2. halil 19 Ocak 2023

  merhaba bizde varız nigeria dan selamlar olsun tum radyo dostlara emegşn gecen herkese tesekkurler super yayın akısları

 3. ilhan 12 Mayıs 2019

  12.,05,209 saat10.15 den itibaren var calsın sazlar .ile hop tırınom karısık sarkı dinlettiniz dahada dinlememeye karar kıldık ınsanların ruhu ve aklı ıle alay etmeyın hem reklam ver hemde kalıtesiz mıllet petrolde size guluyor

 4. irfan şen 11 Nisan 2019

  tanju okandan öyle sarhoş olsamki lütfen

 5. irfan şen 10 Nisan 2019

  mükemmel olmuş teşekkürler emeği geçenlere

 6. KADİR 18 Mart 2019

  En güzeli nostalji kokan şarkılar.Yenilerden çabuk sıkılıyor insan.İyi yayınlar…

BU RADYOLARI DİNLEDİNİZ Mİ?