Mesaj Yaz
- Çalmıyorsa; Dinleye Tıklayın. - Sayfayı Yenileyin. - Alternatife Tıklayın. - Hata Bildirimi Gönderin.

Size geri dönüş yapabilmemiz için lütfen boş alan bırakmayın...

SON DİNLENEN RADYOLAR Geçmişi Temizle

Son Dinlenen Radyolar Yükleniyor...

RADYO MASTIKA İSTASYONU DETAYLARI

Radyo Mastika
Radyo Mastika

Radyo Mastika

Radyo Mastika Hakkında Bilgiler

89,4 frekansından yayın yaparak dinleyicilerine ulaşan radyo kanalı, kendine has edindiği tarzdan hiç dışarı çıkmıyor ve sürekli oynak parçalar çalarak insanları harekete doyurmayı başarıyor. Radyo Mastika zaten adından anlaşıldığı gibi oyun havaları, Ankara müzik havaları ve benzeri olan tüm şarkılar ile sizlere ulaşma imkânını yaratmış oluyor.

İstanbul’un hemen hemen her yerinden dinlenen ve crd.name.tr aracılığı ile de online radyo dinleme yapabileceğiniz bu radyo kanalı sayesinde artık üzgün olmayı ve dertli olmayı bir kenara bırakmalısınız. Sizler radyoyu açtığınız her an hareketli şarkılar ile karşılaşacak ve adeta yerinizde duramayacaksınız.

Radyo Mastika bir Kantaş medya grubu radyosu olarak yayın hayatına devam etmekte ve daha önce bu anlamda ilklere imza atmış olan Volkan Kantaş tarafından sürekli kontrol altında tutulmaya devam edilmektedir. Üstelik kendisi kadar eğlenceli bir slogana da imza atan radyo “frekansı sabit, kendisi oynak radyo” ile de tam tarzına yakışır bir slogan edinmiş gibi duruyor.

Radyo Mastika hem tanınmış sanatçıları hem de yöresel anlamda ün yapmış birçok farklı sanatçıya da yer vererek her radyonun yapmadığını yapmaktadır. Kanal için önemli olan kaliteli müzik ve insanları harekete geçirecek olan şarkılardır. Sizler de hem kaliteli hem de eğlenceli bir kanal arıyorsanız mutlaka bir kez dahi olsa dinlemeli fikrinizi daha sonra edinmelisiniz.

Dinlemenize bile gerek kalmadan adı ile de heyecanlanıp içiniz kıpır kıpır olacak ve bu radyo ile çok özel anılara sahip olmayı başarıyor olacaksınız. Tüm özel gecelerinizde de eğlence aradığınız her an tek tık ile ulaşma imkânını elde edebilirsiniz. Bol sohbet ve eğlence için ilk durağınız olabilir.

2014 yılına da bomba gibi hazırlanan Radyo Mastika kanalını sitemiz aracılığı ile online radyo izleme keyfi ile sürekli dinleyebilirsiniz. Üstelik sadece İstanbul’da olmanız gerekmez. Bir tık ile dünyanın diğer ucundan size ulaşacak ve duyduğunuz her yerde kıpır kıpır şarkılar ile çok eğleneceksiniz. Bu sebeple sizlerde bizi takipte kalmalı ve keyfiniz hareketlilik istediğinizde hemen tek tık ile anında ulaşabilmelisiniz.

Radyo Mastika’nın İletişim Adresleri

Henüz belirli bir iletişim bilgisi bulunmamaktadır. Radyo yetkilileri tarafından iletildiği takdirde eklenecektir.

Radyo Mastika FM Frekansları

Birbirinden güzel oyun havalarına, yöresel ezgilere doymak istiyorsanız, Radyo alıcınızı İstanbul’da 89.4’e ayarlamalısınız. Online olarak dinleyip takip etmek isterseniz, Radyo Mastika sayfamıza gözatabilirsiniz. Radyo Mastika dinlemek için doğru yerdesiniz.

İLETİŞİM VE FREKANS GÖSTER

“Radyo Mastika” için 329 dinleyen yorum yapmış.

  1. Emrulla 15 Eylül 2023

    Emrula Siradaki Sarki Ismail Yk Gelebilirmi

  2. Osman Kaya 04 Nisan 2020

    Selamin aleykum hayirli aksamlar ben Yozgat Sefaatliden Osman Kaya siradaki parcayi Yozgat E tipi kapali cezaevinde bulunan Osman Celik, Mehmet Yalcin, Yasin Acikgoz, Emrah Ergen, Bilal Aksu, Ilhan Kulhan, Oguzhan Ture, Ahmet Acikel icin ve tum kader mahkumlari icin gelsin simdiden iyi yayinlar

BU RADYOLARI DİNLEDİNİZ Mİ?