Mesaj Yaz
- Çalmıyorsa; Dinleye Tıklayın. - Sayfayı Yenileyin. - Alternatife Tıklayın. - Hata Bildirimi Gönderin.

Size geri dönüş yapabilmemiz için lütfen boş alan bırakmayın...

SON DİNLENEN RADYOLAR Geçmişi Temizle

Son Dinlenen Radyolar Yükleniyor...

EFKAR FM İSTASYONU DETAYLARI

Efkar FM

Efkar FM

Efkar FM


Efkar FM, internet üzerinden Arabesk-Fantazi müzik türünde yayın yapmakta olan bir web radyosudur. DJ’ler tarafından seçilen arabesk parçaların dinleyiciye sunulduğu radyo kanalı, yayın kalitesi olarak iyi bir düzeydedir. Radyo dinletmenin yanı sıra sohbet imkanı da sunan istasyon, sitemizin bu sayfası kullanılarak online bir şekilde takip edilebilmektedir. Ayrıca, insanlar radyonun resmi sitesinde forum üzerinden bilgi alışverişinde bulunmaktadırlar.

Efkar FM

Hakkında Bilgiler
“Şarkıların Efkârı” Sloganıyla yola çıkan ve ağırlıklı olarak Arabesk tarzı şarkılara yer veren Efkâr Fm’de yayın çizelgemiz bu sayfada yer alanlardan ibarettir.

Adından da anlaşılacağı üzere Efkâr Fm; akşam saatlerinden itibaren her gecenin geç vakitlerine kadar, efkâr dağıtmak isteyen kitlesine gerek hüzünlü ve gerekse “damar” diye nitelendirdiğimiz şarkılarla hitab etmekte, gerek dinleyenlerinden ulaşan “İstek ve Mesajlar” ve gerekse Gönüllere Taht Kuran Sanatçılardan derlediği şarkılarla bir “Müzik Ziyafeti” sunmaktadır..

Efkar FM

İletişim Adresleri
Şuanda mevcut değil, ileride güncellenecektir.

Efkar FM

Frekansları
Karasal yayın üzerinden dinlenme imkanı bulunmamaktadır. Sadece internet üzerinden online olarak dinleyip, takip edebilirsiniz. Bunu gerçekleştirmek için web sitemizin Efkar FM sayfasına gözatmanızı önermekteyiz. Kolaylıkla Efkar FM’i dinleyip, sizde aktivitelerde bulunabilirsiniz.

İLETİŞİM VE FREKANS GÖSTER

“Efkar FM” için 3 dinleyen yorum yapmış.

  1. mustafa ersoy 16 Şubat 2013

    gerçekten çok güzel bir radyo. çalışanlarına ve emeği geçenlerin ağzına diline sağlık. hayırlı çalışmalar tüm çalışanların yayın hayatında başarılar diliyorum.

  2. yusuf 04 Şubat 2013

    çok güzel

  3. nihat 17 Ocak 2013

    süpersiniz efkar radyo yetkiilileri ve çalışanları verdiğiniz emeklere helal olsun saygılarımla.

BU RADYOLARI DİNLEDİNİZ Mİ?