Mesaj Yaz
DUYURU: Radyo Mazi yayınlarına son vermiştir. Başka bir radyo seçin lütfen.
- Çalmıyorsa; Dinleye Tıklayın. - Sayfayı Yenileyin. - Alternatife Tıklayın. - Hata Bildirimi Gönderin.

Size geri dönüş yapabilmemiz için lütfen boş alan bırakmayın...

SON DİNLENEN RADYOLAR Geçmişi Temizle

Son Dinlenen Radyolar Yükleniyor...

RADYO MAZI İSTASYONU DETAYLARI

Radyo Mazi
Radyo Mazi

Radyo Mazi

Radyo Mazi Hakkında Bilgiler

Geçmişi her anlamda özlüyor ve o dönemlerin daha güzel olduğunu düşünüyoruz. Müzik piyasasına bakıldığında o dönemdeki eserlerin çok daha değerli ve özlenir olduğunu söyleyebiliriz. Eskileri yad etmek ve kısa süreliğine de olsa o günlere dönüş yapmak isterseniz eğer sizler de Mazi Radyo kanalını tercih edebilirsiniz.

Geçmişin en iyi eserleri ve sanatçılarının yer aldığı bu kanal sayesinde nostaljik değerlere bir adım daha yakın olacaksınız. Müzik, rahatlatıcı ve dinlendirici bir etkiye sahip ve sevdiğimiz müziklerin bu konuda bir adım daha önde olduğunu söyleyebiliriz. Mazi Radyo da tam olarak bunu yerine getiriyor ve özlediğiniz isimleri gün içerisinde sizinle buluşturuyor. Detaylı bir inceleme yaparsanız eğer binlerce müzik sevenin bu kanalı yakından takip ettiğini sizler de net bir şekilde göreceksiniz.

Web sitemizde yerini alan radyo kanalı, gün boyu yayın yapmaya devam ediyor ve binlerce müzik seveni en iyi şekilde misafir ediyor. Mobil uyumlu sitemizden de bahsetmek istiyoruz ve dilerseniz ne tür içeriklere sahip olduğumuzu da gözler önüne serelim.

Çok sayıda radyo kanalını gün içerisinde daha fazla insana ulaştırmak gibi bir gayemiz var ve bunu da yerine getirdiğimizi düşünüyoruz. Mazi Radyo ile birlikte yine birçok radyo kanalına tek bir tık ile saniyeler içerisinde ulaşabilir ve bunu cep telefonlarınız ile de yerine getirebilirsiniz.

Radyo Mazi İletişim Adresleri

Radyonom.com izleyici temsilcisi hattı için, 0 (216) 556 90 00 ‘ü arayabilir veya [email protected]’a mail atabilirsiniz.

Radyo Mazi Uydu Frekansları

İnternet üzerinden yayın yaptığı için karasal yayını bulunmuyor.

İLETİŞİM VE FREKANS GÖSTER

Henüz Yorum Yapılmamış... İlk Siz Olun!

BU RADYOLARI DİNLEDİNİZ Mİ?