Mesaj Yaz
- Çalmıyorsa; Dinleye Tıklayın. - Sayfayı Yenileyin. - Alternatife Tıklayın. - Hata Bildirimi Gönderin.

Size geri dönüş yapabilmemiz için lütfen boş alan bırakmayın...

SON DİNLENEN RADYOLAR Geçmişi Temizle

Son Dinlenen Radyolar Yükleniyor...

DOKSANLAR RADYO İSTASYONU DETAYLARI

Doksanlar Radyo
Doksanlar Radyo

Doksanlar Radyo

Doksanlar Radyo Hakkında Bilgiler

Yakın geçmişe dönüş yapmaya ya da küçük bir ziyaret gerçekleştirmeye ne dersiniz? Doksanlar radyo kanalı ile birlikte sizler de döneme damga vurmayı başaran çok sayıda parçaya tek bir tık ile ulaşabileceksiniz. Dönemin müzikleri her açıdan kaliteliydi ve geçmişe duyduğumuz özlemi de yine her anlamda bizlere sunmaya devam ediyor. Radyo Doksanlar, özel bir motto yaratmayı başarmış ve belli bir kitleye ulaştığını da net bir şekilde görebiliyoruz. Sizler de o dönemin en değerli eserlerini dinlemek ve günü doksanlar ile geçirmek isterseniz eğer bu radyo kanalını listelerinize dahil edebilir ve yerinizi bir an önce alabilirsiniz.

Doksanlar radyo kanalı, belli bir konsept üzerinden ilerliyor ve bu konseptin dışına çıkmadıklarını da belirtmek isteriz. Radyo dinlemek başlı başına nostaljik bir değer ve internet teknolojisi sayesinde bu değerin daha popüler hale geldiğini de belirtmekte fayda var. Sitemiz sayesinde sizler de radyo dinleme keyfini internet ortamında yaşayabilecek ve daha da önemlisi bunu cep telefonlarınız aracılığı ile de gerçekleştireceksiniz.

Mobil uyumlu bir platform yarattık ve bu sayede tek bir tık yeterli olacaktır. Cep telefonlarınız ve internet bağlantınız olduğu takdirde radyo dinlemek artık daha kolay ve daha keyifli olacaktır. Sizler de hemen şimdi yerinizi alabilir ve dilediğiniz kanalı seçerek yayınlara ortak olabilirsiniz. Keyifli ve müzik dolu bir gün sizleri bekliyor.

Doksanlar Radyo İletişim Adresleri

Radyoland’a buradan: http://www.radyoland.com/Home/Contact ulaşabilirsiniz.

Doksanlar Radyo Uydu Frekansları

Sadece online olarak yayın yapmaktadır.

İLETİŞİM VE FREKANS GÖSTER

Henüz Yorum Yapılmamış... İlk Siz Olun!

BU RADYOLARI DİNLEDİNİZ Mİ?