Mesaj Yaz
- Çalmıyorsa; Dinleye Tıklayın. - Sayfayı Yenileyin. - Alternatife Tıklayın. - Hata Bildirimi Gönderin.

Size geri dönüş yapabilmemiz için lütfen boş alan bırakmayın...

SON DİNLENEN RADYOLAR Geçmişi Temizle

Son Dinlenen Radyolar Yükleniyor...

RADYO TEK İSTASYONU DETAYLARI

Radyo Tek

radyo-tek

Radyo Tek

Radyo Tek,Samsun’dan büyük oranda Pop,Arabesk vb türlerinde yayınlar yapmaktadır.103.5 ile dinleyiciye ulaşan Radyo Tek, istenildiğinde internet üzerindende takip edilebilmektedir.Sizlerde Radyo Tek için bu sayfayı favorilerinize ekleyiniz.

Radyo Tek

Radyo Hakkında
Yayın hayatına 16 Mayıs 1997’de Radyo Tek ismiyle başlayan radyomuz her yaştan, her kesimden dinleyicilerine ulaşmayı amaç edinen yayıncılık anlayışı ile zirvede olmayı sürdürmektedir. Samsun’un 1 numaralı radyosu olmayı yine sizlerle ve yine en son yeniliklerle sürdürmeye devam edeceğiz. www.radyotek.net üzerinden tüm dünyaya da ulaşan yerel bir radyodur.

Radyomuzun müzik politikası %50 Türkçe Pop, %20 Fantezi, %10 Sanat Müziği, %10 Halk Müziği ve %10 Yabancı Pop Müzik olarak belirlenmiştir. Pop müzikte yalnızca günümüzün sevilen parçaları değil, eski unutulmaz şarkılar da gün içinde dinleyiciye ulaşmaktadır. Genel bir bakışla show, eğlence ve müzik radyosu kimliğinde olan Radyo Tek’de program içerikleri politikadan, sanata, bilimden, ekonomiye, spora, magazine, edebiyata, estetiğe ve astrolojiye kadar oldukça geniş bir yelpazede çeşitlenmektedir.

Radyo Tek

Radyo İletişim
Adres: Organize San. Bölgesi Yılro Tekstil Üstü Kutlukent / SAMSUN
Telefon: (0.362) 266 66 23
Fax: (0.362) 266 99 93
E-Posta: [email protected]

Radyo Tek

Radyo Frekans
Radyo Tek Samsun 103.5 frekansından karasal yayın yapmaktadır.Samsun ve çevresinde bulunuyorsanız, 103.5 frekansı ile Radyo Tek dinleyebilir ve takip edebilirsiniz.Eğer FM bandı üzerinden dinleme imkanınız yoksa internet üzerinden online olarak Radyo Tek dinleyebilirsiniz.

İLETİŞİM VE FREKANS GÖSTER

Henüz Yorum Yapılmamış... İlk Siz Olun!

BU RADYOLARI DİNLEDİNİZ Mİ?