Mesaj Yaz
- Çalmıyorsa; Dinleye Tıklayın. - Sayfayı Yenileyin. - Alternatife Tıklayın. - Hata Bildirimi Gönderin.

Size geri dönüş yapabilmemiz için lütfen boş alan bırakmayın...

SON DİNLENEN RADYOLAR Geçmişi Temizle

Son Dinlenen Radyolar Yükleniyor...

RADYO 16 İSTASYONU DETAYLARI

Radyo 16

Radyo 16

Radyo 16

Bursa’dan yayın yapmakta olan Radyo 16, Arabesk, Slow müzik ve kimi zamanda Türkçe Pop türünde eserleri dinleyicileriyle paylaşmaktadır. 96.3 Mhz ile Bursa’dan dinlenebilen Radyo 16, aynı zamanda internet üzerinden online olarak da hizmet vermektedir.

Radyo 16

FM Radyo Hakkında
1993 yılında yayın hayatına başlayan Radyo 16, yayın anlayışı ciddiyeti ve istikrarlı kadrosuyla yoğun kamuoyu desteği almıştır.

Türkçe müzik yayınında, seçiciliğiyle Bursa da ön plana çıkmış ve özellikle dinleyici isteklerine duyarlılığıyla ayrı bir saygınlık kazanmıştır.Radyo 16, dinleyicilerine; ileri teknik alt yapısı ve donanımı sayesinde, net bir yayın sunmaktadır.

Araştırmalar gösterdi ki; 17-61 yaş arasındaki hedef kitleye hitap ediyoruz. Ve bu kitle, müzik seçimindeki titizliğimizi ve 10 yıldır değişmeyen programcı kadrosunu tercih sebebi olarak gösteriyor. Çünkü Radyo 16, daima istikrardan yana ve dinleyicilerinin hayatının bir parçası olmanın haklı gururunu yaşıyor…

Yerel ve ulusal bazda yayınladığımız reklamlarda müşterilerimizle ve ajanslarla yaptığımız bire bir görüşmelerde, radyomuzdan memnun kaldıklarını görmek bizi onurlandırıyor.

Kendimizi ifade adına daha anlatılacak çok şey var. Bunlar bazı ayrıntılardan seçtiklerimiz… Dinleyicilerimizin bize olan güveni ve desteğiyle Bursa’nın sesi soluğu olmaya devam etmek en büyük dileğimiz…

Radyo 16

İletişim Bilgileri
Şirket Ünvanı: RADYO 16 FM İLETİŞİM A.Ş.
Yazışma Adresi: B – Blok K:3 D:3 Nilüfer / Bursa / Türkiye
E-posta: [email protected]
Telefon: 0224 329 87 87 – 0224 326 26 16
Uğur KAYNAK – Reklam Koordinatörü

Radyo 16

FM Frekansları
Bursa’dan 96.3 FM frekansı ile uydu aracılığıyla karasal yayın dinleyicilerine ulaşmaktadır. Eğer Radyo 16’yı karasal yayından dinleme imkanınız yoksa, bu sayfamızı ziyaret ederek online Radyo 16 dinleyip, takip edebilirsiniz.

İLETİŞİM VE FREKANS GÖSTER

“Radyo 16” için 77 dinleyen yorum yapmış.

 1. basri ataş 13 Eylül 2017

  Hayirli sabahlar ben hakkaride askerim burdan annem ve babama ve tüm asker polis kardeslerime siradaki sarkiyi arman ediyorum sizi hep dinliyorum kolay galsin

 2. songül 12 Temmuz 2017

  sebnem tovuzlu gadasını alaram çalarmısınız

 3. ceyda 03 Mart 2017

  abi doğum günü mesajı çalarmışın gamze kardeşime

 4. esra 03 Mart 2017

  merhaba abi yansın geceleri calarmısın

BU RADYOLARI DİNLEDİNİZ Mİ?