Mesaj Yaz
- Çalmıyorsa; Dinleye Tıklayın. - Sayfayı Yenileyin. - Alternatife Tıklayın. - Hata Bildirimi Gönderin.

Size geri dönüş yapabilmemiz için lütfen boş alan bırakmayın...

SON DİNLENEN RADYOLAR Geçmişi Temizle

Son Dinlenen Radyolar Yükleniyor...

FıSTıK FM İSTASYONU DETAYLARI

Fıstık FM
Fıstık FM

Fıstık FM

Fıstık FM

Hakkında Bilgiler
2003 tarihinden beri Samsun’da yayın yapmakta olan Fıstık FM, özellikle Çarşamba ilçesinde oldukça yoğun bir şekilde dinlenmektedir. Ağırlıklı olarak Arabesk – Fantazi müzik türündeki eserlere yer veren radyo istasyonu, özenle hazırlamış olduğu müzik listelerini dinleyici kitlesi ile paylaşmaktadır.

2010 tarihinden sonra Fıstık FM, yayın merkezini Samsun’a bağlı olan İlkadım’a taşımıştır. Frekans olarak 88.4 ile insanlara ulaşmakta olan radyo kanalı, bağlı olan tüm ilçelerde sorunsuz bir şekilde takip edilebilmektedir. Slogan olarak “Orta Karadeniz’in 1 Numaralı Radyosu” ile kendini tanıtan Fıstık FM, müzik piyasasında olan tüm yenilikleri ve gelişmeleri takip etmektedir. Ayrıca sadece müzik ile yetinmeyen radyo yetkilileri, çeşitli etkinlik ve konserler ile sosyal ortamı da artırmaktadır.

Fıstık FM

İletişim Adresleri
Adres: 19 MAYIS MAH. MEVLEVİHANE CADDESİ GÜNEYSU İŞHANI KAT:4 NO:22
Merkez – Samsun
E-Posta: [email protected]
Telefon: 0362 431 45 33
Cep Telefonu Numarası: 0545 760 54 55

Fıstık FM

Karasal Frekansları
Karasal yayın aracılığıyla dinlemek isteyenler, FM 88.4 frekansını kullanarak bağlanabilirler. Fıstık FM, böyle bir imkanı olmayanların da kendilerini dinleyebilmesi için online olarak hizmet vermektedir. Fıstık FM sayfamızı ziyaret ederek internet üzerinden takip edebilirsiniz.

İLETİŞİM VE FREKANS GÖSTER

“Fıstık FM” için 93 dinleyen yorum yapmış.

 1. Edanur 28 Haziran 2022

  Samsun T Tipi kapalı cezaevine a13 koğuşuna canım eşime engin karatosuna selamlar seni çok seviyorummm ömrüm çok özledim bu şarkı benden tonyalıma gelsin ( Hüseyin aydın -Geri gel ömrüm geri )

 2. İlayda 27 Şubat 2021

  Merhabalar samsun t tipi kapalı ceza evinde yatan abim nurican günere ve bafra açık ceza evinde yatan arkadaşı serkan saygın selamlar adanalı ayhan ve enver yılmazdan aç kapıyı gardiyan parçasını armağan etmek istiyorum

 3. Büşra Taş 07 Kasım 2020

  İyi yayınlar Samsun E tipi kapalı ceza evinde olan canımdan çok sevdiğim Feridun Kahraman için emre aydın ‘dan beni vurup yerde bırakma parçasını armağan etmek istiyorum lütfen bunu yayınlar mısınız, o bizi duyuyor biliyorum. Seni çok özledim Allah’ım en kısa zamanda seni bana kavuştursun

 4. Yasemin 29 Eylül 2019

  Samsun t tipi cezaevinde yatan abim seni çok seviyoruz evren topal

 5. Yasemin 29 Eylül 2019

  Canım abime burdan seni çok öpüyorum evren topal

 6. Bahar 28 Aralık 2018

  Slm yayınınız çok güzel severek dinliyorum.

BU RADYOLARI DİNLEDİNİZ Mİ?