Mesaj Yaz
- Çalmıyorsa; Dinleye Tıklayın. - Sayfayı Yenileyin. - Alternatife Tıklayın. - Hata Bildirimi Gönderin.

Size geri dönüş yapabilmemiz için lütfen boş alan bırakmayın...

SON DİNLENEN RADYOLAR Geçmişi Temizle

Son Dinlenen Radyolar Yükleniyor...

RADYO TEZENE İSTASYONU DETAYLARI

Radyo Tezene
Radyo Tezene

Radyo Tezene

Radyo Tezene Hakkında Bilgiler

Anadolu topraklarının ürettiği eserler ve yetiştirdiği sanatçılar, kültürümüzü en iyi şekilde yansıtıyor ve bu kültürü korumak ve yaşatmak da yine bizlerin elinde… Türküler, bizi bize bizimle anlatan en önemli eserlerdir ve geçmişten günümüze ulaşmayı başarmış durumdalar. Gerek müziği gerek sözleri ile geçmişe götüren bu özel eserleri sizler de dinlemek ve günü bu eserler ile geçirmek isterseniz eğer hiç vakit kaybetmeden Tezene kanalını tercih edebilirsiniz. Türkülerimizden oluşan çok özel listeler ile birlikte geniş bir kitleye hitap eden bu kanal, kısa süre içerisinde çok sayıda insana ulaşmayı başarmış durumda.

Radyo Tezene kanalı, sitemizdeki yerini aldı ve gün içerisinde binlerce türkü sever bu kanalı tercih ediyor. Bilgisayarlarınızdan olduğu gibi cep telefonlarınızdan da giriş yapabilirsiniz ve mobil uyumlu sitemiz sayesinde radyo dinlemek artık çok daha kolay ve keyifli bir hal aldı diyebiliriz.

Tezene kanalı ile birlikte yine sizlere hitap edebileceğini düşündüğümüz sayısız radyo kanalı var ve her biri kendine ait konseptler ile beklentilerinize yanıt veriyor. Günü müzik dinleyerek geçirmek kesinlikle keyifli olacaktır ve bir de sevdiğiniz müziklerin olduğu listeler karşınıza çıktığında emin olun daha mutlu olacaksınız. Hemen şimdi yerinizi alarak favori kanallar oluşturabilir ve tek bir tık ile bu kanalları dinlemeye başlayabilirsiniz. Sayısız radyo kanalı ve çok sayıda sanatçı bu adreste sizleri bekliyor olacaktır.

Radyo Tezene İletişim Adresleri

Radyoland’a ulaşmak için burayı: http://www.radyoland.com/Home/Contact ziyaret edebilirsiniz.

Radyo Tezene Uydu Frekansları

Sadece online olarak yayın yapmaktadır.

İLETİŞİM VE FREKANS GÖSTER

Henüz Yorum Yapılmamış... İlk Siz Olun!

BU RADYOLARI DİNLEDİNİZ Mİ?