Mesaj Yaz
- Çalmıyorsa; Dinleye Tıklayın. - Sayfayı Yenileyin. - Alternatife Tıklayın. - Hata Bildirimi Gönderin.

Size geri dönüş yapabilmemiz için lütfen boş alan bırakmayın...

SON DİNLENEN RADYOLAR Geçmişi Temizle

Son Dinlenen Radyolar Yükleniyor...

KRALTüRK RADYO İSTASYONU DETAYLARI

Kraltürk Radyo

kral-turk-dinle

Kraltürk Radyo

Kraltürk Radyo,98.0 frekansından arabesk-fantazi türünde yayınlar yapmaktadır.Yeni başlayan radyoculuk serüvenini emin adımlarla sürdüren Kraltürk Radyo sizlere unutulmaz dakikalar yaşatıyor.İsterseniz 98.0 frekansından,istersenizde sitemizin kraltürk radyo sayfasından canlı olarak dinleyebilirsiniz.

Kraltürk Radyo

Hakkında Bilgiler
Yayın hayatına yeni başlayan KRALTÜRK Radyo’da geçmişte ve günümüzde hit olmuş arabesk ve fantezi müziğinin en bilinen örnekleri çalınmaktadır. Sosyal içerikli ve müzik ağırlıklı yayın yapılmaktadır. Yayınımızın % 70 Arabesk – Fantezi, %15 Türk Halk Müziği, 15% Popüler Türk Sanat Müziği oluşturmaktadır.
Tempo olarak trafik saatlerinde (07:00–10:00 / 18:00-20:30) arabesk, fantezi türünün hareketli olanları; diğer saatlerde ise 40% hareketli, 20% orta tempo ve 40% slow müzik karışık olarak yayınlanmaktadır.Gün içinde kısa haberler gündem başlıkları ile verilmektedir. KRALTÜRK Radyo ‘nun yayın hayatına geçmesinden sonra piyasadaki boşluk doldurulmuş oldu.

Kendi kategorisinde yayın yapan diger radyolardan daha kaliteli bir yayın ilkesi edinmiş KRALTÜRK Radyo üstün teknoloji ürünü teknik cihazlarının yanısıra, otomasyon ve bilgi işlem teknolojisinide yayın sistemine katarak bu konuda girişimde bulunan çok az radyodan biri olma özelliğinede sahip olmuştur.Stüdyolarımız tamamen dijital alt yapı ile hazırlanmış olup yayın akışı ve production kendi bünyemizde bilgisayar destekli olarak yapılmaktadır.

Kraltürk Radyo

İletişim Bilgileri
KRALTURK yaz Boşluk bırak Mesajını yaz 3969’a Gönder.

Kraltürk Radyo

Frekans Bilgileri
98.0 frekansından yayın yapmaktadır.En güzel arabesk parçaların yayınlandığı Kraltürk Radyo buradan canlı olarak dinlenebilmektedir.Sizlerde arabesk fantazi müzik türünü seviyorsanız mutlaka kraltürk radyo kanalını ziyaret etmelisiniz.Karasal yayın tercih etmiyorsanız sitemizi kullanarak online kraltürk radyo dinleyebilirsiniz.

İLETİŞİM VE FREKANS GÖSTER

“Kraltürk Radyo” için 106 dinleyen yorum yapmış.

 1. Nurettin 20 Mayıs 2022

  Lütfen Sarkilar Bitmeden Kesmeyin,Sarki Bitsin Sonra Konusmanizi Yapin, Tesekkürler,

 2. Saffet 04 Temmuz 2017

  Slm iyi yayınlar damara devam diyoruz Seslideseninle ailsi olarak dinliyoruz Mümkünse Tugçe Tayfurdan içim Yanar parçasıın istiyoruz Hayırlı Geceler..

 3. İLKER 28 Aralık 2016

  slam müslüm gürses,ten ACILI SEVDA parçasını çalarsanız sevinirim.

 4. Sinan 22 Eylül 2016

  Uydu frekansınız neydi

BU RADYOLARI DİNLEDİNİZ Mİ?