Mesaj Yaz
- Çalmıyorsa; Dinleye Tıklayın. - Sayfayı Yenileyin. - Alternatife Tıklayın. - Hata Bildirimi Gönderin.

Size geri dönüş yapabilmemiz için lütfen boş alan bırakmayın...

SON DİNLENEN RADYOLAR Geçmişi Temizle

Son Dinlenen Radyolar Yükleniyor...

TRT RADYO 3 İSTASYONU DETAYLARI

Trt Radyo 3

trt-radyo-3-dinle

Trt Radyo 3

Trt Radyo 3,88.2 frekansından klasik ve modern müzikler yayınlamaktadır.Stereo kaliteyle sizlere sunulan canlı radyo yayınları dinleyenleri mest ediyor.Trt tecrübe ve birikimini Trt Radyo 3’dede bizlere göstermektedir.Trt Radyo 3 dinlemek istiyorsanız mutlaka sitemizi ziyaret ediniz.Radyo dinle dendiğinde akla gelen ilk site crd.name.tr farkıyla sizlerle.

Trt Radyo 3

Hakkında Bilgiler
Elvis Presley’den Joan Baez’e, Frank Sinatra’dan Tchaikowsky’ye, Mozart’tan Sara Vaughan’a uzanan yelpazesiyle müziğin en seçkin örneklerini sunan, klasikle moderni birleştiren radyo. TRT kalitesiyle 24 saat stereo yayın… Türkiye’nin her yerinde, uydudan ve internet üzerinden bütün dünyada.
Hani hep yakınırız ya; bilimsel ve teknolojik gelişmelerin ülkemize geç girmesinden… Radyoculuk açısından durum tam tersidir oysa. 6 Mayıs 1927’de, dünyayla neredeyse aynı anda başlar Türk toplumunun radyo serüveni. 1 Mayıs 1964’de TRT’nin kurulmasıyla da yepyeni bir ivme kazanır.

Bugün TRT Radyoları; kamu yayıncılığı sorumluluğu, tarafsız ve ilkeli yayıncılık anlayışı, doğru ve güzel Türkçesi, haber, bilgi, eğitim, kültür, müzik, eğlence içeriğiyle; ülkenin her köşesine, toplumun her kesimine seslenmektedir.

TRT Türkiye Radyoları; Radyo-1, Radyo-2 (TRT FM), Radyo-3, Radyo-4, 5 Bölge Radyosu (Antalya, Çukurova, GAP-Diyarbakır, Erzurum, Trabzon), Türk Sanat Müziği sevenler için TRT Nağme, Türkü dostlarına yönelik TRT Türkü, TRT Radyo Haber Kanalı ve uluslararası radyo kanalları Türkiye’nin Sesi Radyosu(32 dil) ve Avrupa FM ile radyo yayıncılığı alanında ülkemizde ve dünyada etkin bir güç konumundadır.

Trt Radyo 3

İletişim Bilgileri
Trt Genel Müdürlüğü
Telefon (Santral) : 0 312 463 43 43
Adres : TRT Genel Müdürlüğü Turan Güneş Bulvarı 06109 OR-AN ANKARA

Trt Radyo 3

Frekans Bilgileri
88.2 frekansından yayın yapmaktadır.Trt Radyo 3 en güzel klasik müzikleri kaliteli yayınlarıyla size ulaştırıyor.Türkiye’nin bilinen en tecrübeli yayın kuruluş olan Trt yabancı müzik yanımızı Trt Radyo 3 ile doldurmaktadır.

İLETİŞİM VE FREKANS GÖSTER

“Trt Radyo 3” için 27 dinleyen yorum yapmış.

  1. Nemika Tuğcu 11 Mart 2016

    Gençliğimden beri radyo dinlerim. Radyo 3’deki klasik müzik programlarını sürekli dinlerdim. Hâlâ da dinliyorum. Beğendiğim iki radyodan biri radyo 3. Tüm çalışanlarına kolaylıklar, başarılar dilerim.

BU RADYOLARI DİNLEDİNİZ Mİ?