Mesaj Yaz
- Çalmıyorsa; Dinleye Tıklayın. - Sayfayı Yenileyin. - Alternatife Tıklayın. - Hata Bildirimi Gönderin.

Size geri dönüş yapabilmemiz için lütfen boş alan bırakmayın...

SON DİNLENEN RADYOLAR Geçmişi Temizle

Son Dinlenen Radyolar Yükleniyor...

RADYO ENERJI İSTASYONU DETAYLARI

Radyo Enerji

radyo-enerji-dinle

Radyo Enerji

Radyo Enerji,Kütahya’dan türkçe pop,arabesk,slow türlerinde müzikler çalmaktadır.Kuruluş yılı oldukça eskiye dayanan radyo enerji sitemizden canlı olarak dinlenebilmektedir.Radyo enerji kütahya çevresinde oldukça büyük bir dinleyici kitlesine sahiptir.Buda radyo enerjinin ne kadar kaliteli ve üst düzey yayın yaptığının göstergesidir.

Radyo Enerji

Hakkında Bilgiler
1998 yılından beri 105.7 frekansından yayın yapmakta olan radyo istasyonumuz,şu anda bulunmuş olduğu reklam kapasitesi ve de dinleyici potansiyeliyle Kütahya nın % 70’i gibi bir potansiyele sahiptir ve de en çok dinlenen radyo istasyonudur. Müzik türü olarak yayınlarımıza % 40 Türkçe sözlü pop müzik-% 40 arabesk-fantezi-%20 Türk sanat müziği ağırlıklı yayın yapılmaktadır. Yayınlarımızda sadece müzik değil yine Kütahya da haber alanında ilk olarak son dakika Türkiye ve de dünya gündemindeki gelişmeleri dinleyenlerine anında aktararak bir ilk yapmaktadır.
Kütahya merkez, çevre köy ve de ilçelerde 35 km ‘ye kadar yayın alanı ile 500 kw’ lık Dolby Electro marka vericisi,yayınlarında bilgisayar sistemi kullanarak teknik anlam da da rahat bir çalışma ortamı içerisinde yayınlarını sürdürmektedir.

Gün içinde 20 saat canlı yayın, 4 saat paket program yapılmaktadır. Yayın hayatı boyunca RTÜK’ ten ceza almamış sayılı radyo istasyonlarındandır.

Reklamlarında Kütahya ve çevre illerin güzide firmaları ile çalışarak reklamda da kalite bizim için her zaman önemlidir.24 saat yayında kalarak ve güçlü verici sistemimizle Kütahya halkımıza en güzelini sunuyoruz.

Radyo Enerji’yi bugünlere getiren; değerli Kütahyalı esnafımıza ve dinleyicilerimize sonsuz teşekkürler. Küçük bir stüdyoda, dar imkanlarla yapmış olduğumuz radyo yayınımızda bugün teknolojinin en son imkanlarıyla en güzelini sunmaya devam ediyoruz.
Nice mutlu günlerde hep beraber.

Radyo Enerji

İletişim Bilgileri
Adres : Cumhuriyet Cad. Avcılar İş Merkezi Kat 3 No:49 – 43020 / Kütahya
Tel – Faks : 0 274 223 07 87 ( Reklam Departmanı )
Tel : 0 274 224 07 11 – ( Stüdyo )
Gsm : 0 532 568 80 08 – 0 555 342 343 3
E-Mail : [email protected]

Radyo Enerji

Frekans Bilgileri
107.5 frekansından yayın yapmaktadır.
Radyo enerji dinlemek için frekans bilgisini kullanabilirsiniz.Yada direkt sitemizi ziyaret ederekte radyo enerji dinleyebilirsiniz.Radyo dinleme sitemiz her zaman güncel ve kaliteli radyoları sizlere sunmaktadır.Radyo Enerji’de bu kaliteli radyolar arasındadır.

İLETİŞİM VE FREKANS GÖSTER

“Radyo Enerji” için 4 dinleyen yorum yapmış.

 1. seylan 30 Temmuz 2015

  merabalar programınızı dün keşfetim ve çok hoşuma gitti demet akalın pırlanta tesekürler

 2. buglem 29 Temmuz 2015

  ben arkadaşlarımla bisiklete binerken arkadaşımla bisikletlerimizi çarpıştırmıştık ve arkadaşım düşmüştü demet akalın pırlanta rica ediyorum tümsevdiklerime

 3. merve 11 Ağustos 2012

  iyi yayınlar güçlü soydemirden yasaksın bana şarkısını çalabilirmisiniz. bu şarkı tüm dinliyenlere gelsin.

 4. şeker 27 Mart 2012

  radyonuzu internetten dinliyorum prg. çok güzel ama canıncanımn vesilesiyle dinlemiş oldum onada radyonuzada teşekürler onu çookseviyorum onun için saat 12 şiiri murat inceden çalarsanız sevinirim kütahya ceza evinede selam olsun candan canına

BU RADYOLARI DİNLEDİNİZ Mİ?