Mesaj Yaz
- Çalmıyorsa; Dinleye Tıklayın. - Sayfayı Yenileyin. - Alternatife Tıklayın. - Hata Bildirimi Gönderin.

Size geri dönüş yapabilmemiz için lütfen boş alan bırakmayın...

SON DİNLENEN RADYOLAR Geçmişi Temizle

Son Dinlenen Radyolar Yükleniyor...

RADYO HIPHOP İSTASYONU DETAYLARI

Radyo Hiphop
Radyo Hiphop

Radyo Hiphop

Radyo Hiphop Hakkında Bilgiler

Pop müzik dışında daha güçlü bir alt yapıya sahip olan ve daha ekstrem bir tür olan hip hop’ı daha yakından takip etmek ve underground gruplara daha kolay bir şekilde ulaşmak isterseniz sizler de hiç vakit kaybetmeden Radyo Hiphop adresinde yerinizi alabilirsiniz. Yalnızca bu müzik türü ile yayın yapan ve birçok amatör gruba da kanalında yer veren bu adres fazlasıyla popüler ve son dönemde bir adım daha öne çıktı diyebiliriz. Bu özel kanalı sizlere de tavsiye ediyoruz çünkü gerçekten kaliteli müzikler yer alıyor ve az önce de söylediğimiz gibi daha güçlü bir alt yapı ve daha sağlam müzikler bu kanalda karşımıza çıkıyor.

Radyo Hiphop ve benzeri yayın yapan kanallar ülkemizde ne yazık ki çok fazla değil çünkü radyo sahipleri genellikle pop müzik ile birlikte klasik hedef kitleye ulaşmayı tercih ediyor bu yüzden hiphop ve rock gibi kült müzik türleri de ülkemizde geri planda kalmaya devam ediyor. Sizler de gün içerisinde daha kaliteli müzik dinlemek ve daha kaliteli isimlere erişmek isterseniz bu kanalı listelerinize dahil edebilirsiniz. Yerli hiphop kategorisinde çok sayıda grup ve isim var ancak bunlardan en bilineni Ceza ve Sagopa, onun dışında çok tanıdık isimler yok! Hiphop kültüründe genellikle yer altında olmayı tercih etmek diye bir şey var ve öyle zannediyorum ki birçok müzik grubu da piyasaya çok fazla çıkmadan sakin bir şekilde yoluna devam etmeyi bu yüzden tercih ediyor.

Bu kült kanalı dinlemek ve kıyıda köşede kalmayı tercih etmiş olan grupları ilk olarak siz keşfetmek isterseniz crd.name.tr adresinde yerinizi alabilir ve dinlemeye başlayabilirsiniz. Bu siteyi sizlere tavsiye ediyorum çünkü Radyo Hiphop gibi çok sayıda kült kanal mevcut ve bu sayede müzik ufkunuz da biraz daha gelişecektir diye düşünüyorum. Kaliteli müzik dinlemek adına sizler de televizyon yerine radyoları tercih edebilir ve bu sayede daha özel eserlere ulaşabilirsiniz. Detaylar için siteye giriş yapmanız yeterli olacaktır.

Radyo Hiphop İletişim Adresleri

Burayı ziyaret edebilirsiniz.

Radyo Hiphop Uydu Frekansları

Online olarak yayın yapmaktadır.

İLETİŞİM VE FREKANS GÖSTER

“Radyo Hiphop” için 1 dinleyen yorum yapmış.

  1. Cagatay 12 Ekim 2016

    Cok guzel bir radyo herkese tavsiye ederim iyi gunler !

BU RADYOLARI DİNLEDİNİZ Mİ?