Mesaj Yaz
- Çalmıyorsa; Dinleye Tıklayın. - Sayfayı Yenileyin. - Alternatife Tıklayın. - Hata Bildirimi Gönderin.

Size geri dönüş yapabilmemiz için lütfen boş alan bırakmayın...

SON DİNLENEN RADYOLAR Geçmişi Temizle

Son Dinlenen Radyolar Yükleniyor...

RADYO KARACADAğ İSTASYONU DETAYLARI

Radyo Karacadağ
Radyo Karacadağ

Radyo Karacadağ

Radyo Karacadağ Hakkında Bilgiler

Online yayınlarına devam eden ve Kürtçe yayın dilini benimseyen bir kanal ile daha karşınızdayız. Adana Duhok Radyo ile birlikte Kürtçe yayınlar için sizlere tavsiye edebileceğimiz Radyo Karacadağ, kusursuz bir listeye ve kusursuz bir arşive sahip. Daha önceki yazılarımızda Kürtçe eserlerin çok az sayıda olduğunu belirtmiştik ancak eskiye dönüp bakıldığında arşivlik eserlerin çok fazla olduğunu görüyoruz ve bunu da bizlere sunan kanalın Radyo Karacadağ olduğunu belirtmek gerekiyor. Radyo Karacadağ ile birlikte artık daha önce hiç duymadığınız çok özel Kürtçe eserleri ücretsiz olarak dinleyebileceksiniz. Online yayınlar sayesinde yalnızca Doğulu vatandaşlarımızı değil, Batılı vatandaşlarımızı da hedef kitle olarak görebilen ve kısa sürede çok sayıda insana ulaşabilen bu kanalı sizler de ziyaret edebilir ve kanal hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.
Radyo Karacadağ gibi alternatif yayınlar yapan ve farklı dilleri tercih eden çok sayıda kanalın olması gerçekten güzel çünkü algıyı ve alternatifleri her zaman için geniş tutmak gerekiyor ve farklı kültürleri de bu tür kanallar ile birlikte tanımak hepimiz için daha iyi olacaktır diye düşünüyorum. Radyo Karacadağ ile birlikte diğer alternatifler için sizler de http://crd.name.tr/ adresindeki yerinizi alabilirsiniz. Bu site ile birlikte radyo dinlemek çok daha keyifli ve bu keyfi en iyi şekilde sürmeniz adına da sizlere yardımcı oluyoruz.

Siteye giriş yaptığınızda farklı kanalların kendi kategorilerinde yer aldığını görebilir ve bu sayede tercih yapmanın da daha kolay olduğunu görebilirsiniz. Dilediğiniz kategori üzerinden seçim yapmak mümkün ancak daha da önemlisi site içerisinde de aramalar yapabiliyor ve kendi şehrinizin kanalını da bu sayede kolayca bulabiliyorsunuz. Sizler de sitede yerinizi alın ve istediğiniz radyo kanalına tek bir tık ile ulaşın ve hiçbir ücret ödemeden gün boyu radyo keyfini en iyi şekilde yaşayın. Site ile birlikte radyo dinlemek çok daha eğlenceli hale geliyor ve daha da önemlisi sıkıldığınız anda farklı bir kanala da saniyeler içerisinde geçiş yapabiliyor ve güne daha farklı bir şekilde yön verebiliyorsunuz.

Radyo Karacadağ İletişim Adresleri

Adres: Atatürk Bulvarı Bamyasuyu Mah. 147. Sk. Stad 3 Apt. B Blok No:1 ŞANLIURFA / MERKEZ
Telefon: +90 (414) 316 11 66
Mail: [email protected]

Radyo Karacadağ Uydu Frekansları

Şanlıurfa ve çevresinde FM 88.0 ile karasal yayına bağlanabilirsiniz.

İLETİŞİM VE FREKANS GÖSTER

“Radyo Karacadağ” için 3 dinleyen yorum yapmış.

 1. serhat 03 Mart 2020

  Merhabalar öncelikle çok güzel bir radyonuz olduğunu söylemek istiyorum :).
  112 ambulans ile Mardinden diyarbakıra hasta getiririrken sürekli sizi dinliyoruz dünde aynı iey oldu sizi dinlerken
  28/02/2020 saat 17:40 ta radyonuzda bir şarkı çaldı kürtçe çok güzelde 14 saniye kadar şarkıyı kaydetim ve o kaydettiğim sözleri yazdığımda hiç bir yerde bulamadım size şarkının sözlerini kaydetiğim kadarını yazayım belki bana maille geri dönersiniz ya da 0544 273 24 73 nolu numarama da ulaşabilirsiniz ssaygılarımla
  Sözleri: ser rîyan Ji bo te gerrîyam girîyam hestir çava nema le le cane
  enstrüman olarak sadece gitar var ve bir erkek söylüyor bulamadım :).

 2. bınevş 29 Temmuz 2016

  merhaba bn sevipte kavuşamayanlar için uygar doğanaydan biliyormusun parçasını istiyorum tşkr…

 3. kemal 28 Kasım 2015

  selam ben kıbrıstan sizin radyoyu sürekli dinlemekteyim

BU RADYOLARI DİNLEDİNİZ Mİ?