Mesaj Yaz
- Çalmıyorsa; Dinleye Tıklayın. - Sayfayı Yenileyin. - Alternatife Tıklayın. - Hata Bildirimi Gönderin.

Size geri dönüş yapabilmemiz için lütfen boş alan bırakmayın...

SON DİNLENEN RADYOLAR Geçmişi Temizle

Son Dinlenen Radyolar Yükleniyor...

DERTI FM İSTASYONU DETAYLARI

Derti FM
Derti FM

Derti FM

Derti FM Hakkında Bilgiler

Yunan ezgilerinin huzur veren ev keyif verici müziklerini dinlemek isterseniz eğer sizler de tercihinizi Derti Fm kanalından yana yapabilirsiniz. Ülkemizde de yayınlarını sürdüren ve Balkan ezgilerini bizimle buluşturan bu özel kanal, hareketli şarkıları ile göz doldurmaya devam ediyor. Yunan müziği her zaman ilgimizi çekmiştir ve hareketli yapısı ile de bizleri oynatmayı başarmıştır. Farklı bir müzik türü ile tanışmak ve Türkçe müzikten biraz olsun uzaklaşmak adına sizler de hiç vakit kaybetmeden Derti fm kanalında yerinizi alabilirsiniz. Online olarak yayın hayatına devam eden ve basit bir web sitesi ile karşımıza çıkan bu radyo kanalı, ülkemizde bir hayli popüler ve özellikle balıkçı kasabalarında çok daha fazla dinlendiğini de söyleyebiliriz.
Sahil kenarında yürürken sizlere eşlik edecek bu güzel ezgiler ve bu keyifli radyo kanalı için sitemiz sizlere hizmet veriyor ve tek bir tık ile kanalın tüm yayınlarını sizlere sunuyor. Derti Fm ile birlikte yine Balkan ezgilerini sizinle buluşturan çok sayıda radyo kanalı olduğunu da bilmeniz gerekiyor ancak ne yazık ki ön plana çıkabilmiş durumda değiller. Derti Fm, bu kanallar arasında en popüler olanı ve kaliteli müzik anlayışı ile de bunu fazlasıyla hak ettiğini düşünüyoruz.

crd.name.tr ekibi olarak bu tür kanallara daha fazla yer vermeye özen gösteriyor ve en azından farklı müzik türleri ile tanışmanıza da yardımcı oluyoruz. Yunanistan’ın, gelenek ve görenek bakımından bize biraz benzediğini düşünüyorum ve ezgiler de zaman zaman Türk müziğine çok yaklaşıyor ancak daha ritmik ve daha hareketli bir karaktere sahip ve bu karakteri daha yakında tanımak adına sizler de Derti Fm kanalında yerinizi alarak en azından müzik türü hakkında daha detaylı bir şekilde fikir sahibi olabilirsiniz.

Derti FM İletişim Adresleri

Facebook: https://www.facebook.com/RADIODERTI
Twitter: https://twitter.com/derti986

Derti FM Uydu Frekansları

Yunanistan’da 98.6 FM frekansıyla karasal yayına bağlanabilirsiniz.

İLETİŞİM VE FREKANS GÖSTER

Henüz Yorum Yapılmamış... İlk Siz Olun!

BU RADYOLARI DİNLEDİNİZ Mİ?