Mesaj Yaz
- Çalmıyorsa; Dinleye Tıklayın. - Sayfayı Yenileyin. - Alternatife Tıklayın. - Hata Bildirimi Gönderin.

Size geri dönüş yapabilmemiz için lütfen boş alan bırakmayın...

SON DİNLENEN RADYOLAR Geçmişi Temizle

Son Dinlenen Radyolar Yükleniyor...

RADYO CALL CENTER İSTASYONU DETAYLARI

Radyo Call Center

radyo-call-center

Radyo Call Center

Radyo Call Center,yakın tarihte yayın hayatına başlamış bir internet radyosudur.Radyo yayın türü itibariyle Türkiye’de bir ilktir.Radyo Call Center üzerinden Çağrı merkezlerini online olarak dinleyip, takip edebilirsiniz.Çeşitli türlerde müzik parçalarına yer veren Radyo Call Center, şimdiden iyi bir dinleyici kitlesi yakalamıştır.

Radyo Call Center

Radyo Hakkında
IMI Conferences tarafından hayata geçirilen Radyo Call Center 7 gün 24 saat kesintisiz yayınla sektör çalışanlarını yepyeni bir iletişim platformunda buluşturuyor.

Medya ve yayıncılık sektörünün en önde gelen kuruluşlarından biri olan Saran Radyo Grubu tarafından yayına hazırlanan Türkiye’nin ilk ve tek çağrı merkezi radyosu, sektörel gelişmeler, duyurular, etkinlik haberleri, sektör yöneticileri ve çalışanlarına özel programlar, life style ve kişisel gelişime yönelik konular, canlı yayınlar ve müzik yayınıyla birlikte zengin ve interaktif bir içerik sunuyor.

Radyo Call Center, web sitesinin yanı sıra, ipad, iphone ve androidler aracılığıyla mobil olarak, internete erişilebilen her noktadan ücretsiz dinlenebilecek.

Radyocallcenter.com’un zengin içeriği, aralarında Türkiye’nin seçkin çağrı merkezi yöneticilerinin de bulunduğu yayın kurulunun katkılarıyla hazırlanıyor.

Radyo Call Center

Radyo İletişim
Telefon: 216 575 59 42
Fax: 216 575 53 63
E-mail: [email protected]

Radyo Call Center

Radyo Frekans
Radyo Call Center, internet üzerinden yayın yapmakta olan bir web radyosudur.Dolayısıyla Radyo Call Center dinlemek istiyorsanız, radyo sitemizin Radyo Call Center sayfasına gözatmanız gerekmektedir.

İLETİŞİM VE FREKANS GÖSTER

“Radyo Call Center” için 2 dinleyen yorum yapmış.

  1. HANDAN 28 Şubat 2013

    sıradaki şarkıyı bana armağan et

  2. EDİBE TEKMEN 31 Mayıs 2012

    ŞUAN SİZİ DİNLİYORUM SESİNİZE HAYRANIM GECEN HAFTA DİNLEMEYE GELECEKTİM BAKIRKÖYE ARADIM SÖZLEŞMENİZ BİTMİŞ BENDE ŞANS YOK Kİ ZATEN AMA EN KISA ZAMNADA NEREDE OLURSA DİNLEMEYE GELİCEM BU ARADA SİZİ DİNLEMEYİ TAVSİYE EDDEN UĞUR ÖNEREDE TŞK EDERİM

BU RADYOLARI DİNLEDİNİZ Mİ?