Mesaj Yaz
- Çalmıyorsa; Dinleye Tıklayın. - Sayfayı Yenileyin. - Alternatife Tıklayın. - Hata Bildirimi Gönderin.

Size geri dönüş yapabilmemiz için lütfen boş alan bırakmayın...

SON DİNLENEN RADYOLAR Geçmişi Temizle

Son Dinlenen Radyolar Yükleniyor...

İDIL FM İSTASYONU DETAYLARI

İdil FM
İdil FM

İdil FM

İdil FM Hakkında Bilgiler

Farklı adreslerde yer alan Türkçe-Kürtçe müzik yayını yapan radyo kanalı açıklaması pek gerçekçi değil çünkü kanalın genel konseptine bakacak olursanız Türkçe müziğin yer almadığını ve Kürtçe müzik yayın anlayışına sahip olduğunu görebiliyorsunuz. Türkçe müzik yayını sabit olarak yapılmıyor ve günde belki 1 parça ya da 2 parça şeklinde karşımıza çıkıyor. Aslında bu güzel bir şey çünkü iki dili de birlikte ortaya koymak çok daha fazla insan hitap etmeyi de daha kolay hale getirecektir. İdil Fm, yaptığı açıklamada; her dili kucaklamaya çalıştıklarını ve her geçen gün bunu daha iyi hale getireceklerini söylüyor ve bizler de büyük bir sabırsızlık ile kanal ile ilgili gelişmeleri bekliyoruz.
İdil Fm gibi üst düzey kanallar sayesinde her iki dil de daha fazla insan ulaşıyor ve Kürtçe müzik de belli bir yere geliyor. Kürtçe müzik kanalı olarak bilinen İdil Fm, Radyo Berfin ile benzer bir temaya sahip ve bu tema ile birlikte yöresel kategorisinde bulunuyor. İdil fm sayesinde artık sizler de Doğu Bölgesinde çok daha faza dinlenen ve çok daha popüler hale gelmiş olan eserleri takip edebilecek ve gün içerisinde dinleyebileceksiniz. İdil Fm kalitesine sahip diğer Kürtçe kanalları da takip etmek ve dinlemek isterseniz, yazımızın sonunda sizlere sunacağımız adresi ziyaret edebilirsiniz. Kürtçe müzik yayını yapan diğer adresler de yine yöresel kategorisinde yer alıyor, buna da dikkat etmenizi istiyorum ve eğer tercihlerinizi bu yönde yapacaksanız yöresel bölümünden direkt olarak ulaşabiliyorsunuz.

http://crd.name.tr/ adresi üzerinden bahsi geçen kategori ve kanallara sizler de kolay bir şekilde ulaşabilir ve tercihlerinizi çok daha kolay yapabilirsiniz. Radyo sitelerini her geçen gün biraz daha detaylı bir şekilde inceliyor ve bilgi almaya özen gösteriyorum ancak emin olun bu site biraz daha farklı ver daha profesyonel bir şekilde yoluna devam ediyor. Her dilden radyo kanalına yer veren ve kaliteyi de sizinle buluşturan bu özel site ile birlikte sizler de ofis hayatınızı daha renkli hale getirebilir ve daha canlı bir güne merhaba diyebilirsiniz.

İdil FM İletişim Adresleri

Ulaşım adresi bulunmadı.

İdil FM Uydu Frekansları

Sadece online olarak yayın yaptığı için FM frekansı bulunmuyor.

İLETİŞİM VE FREKANS GÖSTER

“İdil FM” için 3 dinleyen yorum yapmış.

  1. Azad kahraman 05 Şubat 2020

    Idil Fm Radyonun sirnak cezaevi kederli insanlar dinleyici olmasi sevindirici

  2. Azad kahraman 05 Şubat 2020

    Selam idil FM ve izleyicileri müslüm gürses ten sabret gönlüm parçayı şırnak cezaevinde A11 koğuşunda bulunan hasan kahraman amcama ve kader arkadaşlarına göndermek istiyorum saygılar

  3. rıfat 06 Kasım 2018

    slm sıradaki şarkıyı idil de bulunan idil tekstil elemanları armagan ediyorum (mesaj serviniz varsa burda bize bilgilendirirseniz sevinirim)

BU RADYOLARI DİNLEDİNİZ Mİ?