Mesaj Yaz
- Çalmıyorsa; Dinleye Tıklayın. - Sayfayı Yenileyin. - Alternatife Tıklayın. - Hata Bildirimi Gönderin.

Size geri dönüş yapabilmemiz için lütfen boş alan bırakmayın...

SON DİNLENEN RADYOLAR Geçmişi Temizle

Son Dinlenen Radyolar Yükleniyor...

BURç FM İSTASYONU DETAYLARI

Burç FM

burc-fm-dinle

Burç FM

Burç FM,İstanbul için 88.8 frekansından yöresel, slow müzikler yayınlamaktadır.Türkülerin yayınlandığı radyo buradan canlı dinlenebilmektedir.En kültürlü radyo olarak tanıtılan Burç FM anlattığı hikayeler ve verdiği bilgiler ile tanınmaktadır.Sizlerde Burç FM dinlemek istiyorsanız tek yapmanız gereken burayı ziyaret etmek.

Burç FM

Hakkında Bilgiler
Burç FM dinleyicilerine yepyeni web sayfamızdan sesleniyoruz. Zira sloganımızda olduğu gibi, Burç FM Her An Yepyeni ! Bu arayüzü ile kurumsal web sitemiz 3. farklı haline kavuşmış oldu; her seferinde gerek görsellik ve gerekse fonksiyonellik açısından çıtayı bir basamak yükseltti.

Gerçi bu son hali için ‘bir basamak’ ifadesi biraz hafif kalabilir… Gözünüzü yormayacak grafikleri, kurumsal rengimizi yansıtan zemin temaları, yeni trendleri göz önünde bulunduran nispeten minimal ve nispeten yumuşak çizgilerinden tutun da; arama motorlarına yazmak suretiyle bile direkt olarak erişilebilecek altbaşlıkları/işitsel verileri, daha kolay erişmenizi sağlayacak arşiv indeksleme algoritması ve daha detay bilgiler içeren künye bölümleriyle, kullanmakta olduğunuz bu yeni site, şu ana kadar ziyaret ettiklerinizden çok farklı. Ümit ederiz ki siz de bu konuda aynısını düşünür ve bu heyecanımıza ortak olursunuz…

Burç FM, yada -gün geçtikçe daha sık telaffuz edilmeye başlanan diğer ismi ile- Burç Akademisi, yeni yayın dönemi için sadece web sitesindeki bu yenilikler ile sınırlı kalma niyetinde değil elbet. Yepyeni isimler yayın akışımıza dahil ediliyor ve mevcut yayıncı kadromuzun hazırladığı yapımların içeriği de istekleriniz ve teklifleriniz de göz önünde bulundurularak her an tazelenmeye devam ediyor. Merak ettikleriniz kadar, öğrenmek isteyecekleriniz de şu ana kadar olduğu gibi, Burç FM’in cazibedar radyo dili içerisinde sizlere aktarılmaya devam edecek. Bütün çabamız bu yönde…

Her sabah, sadece haberlerin değil o günkü yayın akışının detaylarının da konuşulduğu hem detaylarında özenli ve hem de dinamik bir yayın ortaya çıkartmak gayesiyle yapılan toplantılar işte tam da bu cazibedar radyo dili kaygımız dolayısıyla gerçekleştirilmekte.

Yayın alanımızda ise artık rekor kırmak değil kendi rekorlarımızı egale etmek gibi bir hedefimiz var: Burç FM’in Türkiye dahilinde bulunmadığı hiç bir şehir yok. Bu haliyle, neredyse gsm operatörlerinin kapsama alanlarıyla boy ölçüşen bir coğrafyaya hitap eden radyonuz, İstanbul-Ankara otobanından başlattığı ‘yolculuklarda kesintisiz radyo keyfi için her an sinyaline erişilebilir olma’ özelliğini şehirlerarasındaki diğer birkaç büyük otobanda da etkin kılmak için var gücüyle çalışıyor.

Tabii ki söz konusu ‘geniş yayın alanı’, internetin amudi bir ivmeyle daha çok dahil olduğu günlük hayatta, sadece rekor sayıdaki karasal vericilerimiz ile değil, internetteki Küre TV gibi bir platforma dahil olmak suretiyle de ‘geniş olan’ bir alan. Her gün Dünya’nın ismini hiç de sık duymadığınız noktalarından bile gelen çok sayıdaki e-posta ve bunların içerdiği soru veya görüşler, binlerce kilometre uzaklıktaki noktalarda bile ne derece dikkat ve beğeni ile takip edildiğimizin göstergesi niteliğinde ve bunun için istisnasız tüm dinleyenlerimize teşekkürü bir borç biliyoruz. Çünkü marifet iltifata tabi ise, ki öyle, siz üzerinize düşeni fazlasıyla yerine getiriyorsunuz…

Yeni sitemiz, yeni yayın dönemimiz ve tazelediğimiz yeni heyecanımız ile şimdiki en kısa vadeli hedefimiz, Burç FM Akademisi’ndeki seviyeden ödün vermeden daha hızlı ve interaktif bir yayıncılık. Program sürelerinin kısaltılıp çeşidinin çoğaltılması, kendi frekansımızdaki tanıtımların daha yol gösterici ve randevu defterlerinize rezerv koydurucu doygunluğa erişmesi gibi hususlar, bu hedefe götürmesi için kullanmayı düşündüğümüz tali enstrümanlardan bazıları olarak zikredilebilir.

12 Eylülde kaybettiğimiz, vefatından sonra bile önceden hazırladığı bant programlar ile bir müddet daha Burç FM dinleyenleri ile buluşmaya devam etmiş olan programcımız değerli Şair-Yazar Olcay Yazıcı’yı da bu vesile ile bir kere daha anmak ve rahmet dilemek isteriz. Burç FM’in internetteki yeni yüzü, dinleyeni ve yayıncısı ile ekol olma yolunda ilerleyen ve biri diğerinden ayrı zikredilmeyen Burç Ailesi’ne hayırlı olsun.

Burç FM

İletişim Bilgileri
Adres: Ferah Mah. Reşatbey Sk. No: 12 34692 Büyükçamlıca – İSTANBUL
Santral Telefon – Fax: +90 (216) 524 93 93 – +90 (216) 524 94 19
Teknik destek telefon: +90 (216) 524 92 84
Vericiler müdürlüğü telefon: +90 (216) 524 91 70
Reklam telefon: +90 (216) 481 18 70
E-Posta adresi: [email protected]

Burç FM

Frekans Bilgileri
İstanbul – Merkez 88.8
İzmir – Merkez 95.2
2 il için bu frekanslardan yayın yapmaktadır.Daha fazla il için yorum bölümünden sorabilirsiniz.Karasal yayınla uğraşmak istemiyorsanız sitemizin bu sayfasını kullanarak Burç fm i canlı dinleyebilirsiniz.Burç FM online olarak dinlemek için doğru yerdesiniz.

İLETİŞİM VE FREKANS GÖSTER

“Burç FM” için 2 dinleyen yorum yapmış.

  1. Merve 14 Mart 2013

    Selamunaleyküm ben Adana'dan Merve. Sizi fırsat buldukça dinliyorum özellikle Muhterem F.GÜLEN HOCAEFENDİ'nin o güzel sohbetlerini çok seviyorum. ALLAH(CC) programınızı, hizmetlerinizi daim eylesin. AMİN…

  2. Elnur 09 Mayıs 2012

    selamlar ben azerbaycandan sizi dinlyoru ve cok guzel bir radyo

BU RADYOLARI DİNLEDİNİZ Mİ?