Mesaj Yaz
- Çalmıyorsa; Dinleye Tıklayın. - Sayfayı Yenileyin. - Alternatife Tıklayın. - Hata Bildirimi Gönderin.

Size geri dönüş yapabilmemiz için lütfen boş alan bırakmayın...

SON DİNLENEN RADYOLAR Geçmişi Temizle

Son Dinlenen Radyolar Yükleniyor...

RADYO DOğU İSTASYONU DETAYLARI

Radyo Doğu

radyo-dogu

Radyo Doğu

Radyo Doğu,İstanbul’dan yayın yapmakta olan bir internet radyosudur.Dolayısıyla frekans bilgisi bulunmamaktadır.Yayın türü itibariyle bir çok kişiye hitap etmektedir.Yöresel müziklerin, slow parçaların yer aldığı Radyo Doğu, online olarak buradan dinlenebilmektedir.

Radyo Doğu

Radyo Hakkında Bilgiler
Bir Doğu Medya kuruluşu olan Radyo Doğu; Türkiye ve dünyadaki gelişmeleri sürekli izleyen profesyonel kadrosu 7/24 kesintisiz yayını ile Türkiye’de yaşayan Türkiye’nin dört bir yanından göç etmiş insanların kültürel yapısı araştırılarak hazırlanan Kürtçe Özgün Müzik ve Slow Müzik arşiviyle %80’lik bir kitlenin müzik kültürüne uygun 24 saatlik program akışıyla yayın yapmaktadır.

Yayın Akışımız tamamı bilgisayar donanımlı olup programlarının ve reklamlarının %100’ü bilgisayar ortamında hazırlanıp yayınlanmaktadır. İstenildiği takdirde günlük-haftalık ve aylık yayın-reklam raporları alınabilmektedir.

Radyo Doğu hedef kitlesi kadın-erkek 17-60 yaş gurubudur.

Kısacası Türkiye’nin her yöresinden; İç Anadoludan Ege’nin zeybeğine, Erzurum’un barına, Karadeniz’in horonundan Diyarbakır’ın halayına Anadolunun semahlardan deyişlerine kadar halk müziğinin her türü Radyo Doğu‘da yayınlanmaktadır.

Radyo Doğu yayın akışında ilkeli ve tarafsız yayıncılığı ile farklı bir çok kitleye ulaşmış.İnternet sayesinde Türkiye’nin dört bir yanından ve dünyanın farklı yerlerinden alınan canlı bağlantıları ile gündemi takip eden değil gündem yaratan farkıyla ve Sizin desteklerinizle Her geçen gün daha da büyümektedir.Radyo Doğu kaliteli ve düzeyli yayıncılığı ilke edinmiş ve her geçen gün genişleyen yayın ağı ve dinleyici kitlesiyle… Her zaman lider olmaya devam edecektir.

Radyo Doğu

Radyo İletişim Bilgileri
Yakında güncellenecektir.

Radyo Doğu

Radyo Frekans Bilgileri
Radyo Doğu bir internet radyosudur.Radyo Doğu dinleyebilmek için radyo dinleme sitemizi ziyaret edip, Radyo Doğu sayfamıza gözatabilirsiniz.Birbirinden güzel müziklerin, özenle seçilip dinleyicilere sunulduğu Radyo Doğu için doğru yerdesiniz.

İLETİŞİM VE FREKANS GÖSTER

“Radyo Doğu” için 14 dinleyen yorum yapmış.

  1. sude 02 Mart 2015

    slm doğu bak geldik

  2. suzi 13 Haziran 2013

    slm sıradaki parça sana ve değerli bi arkadaşıma gelsinn intizardan özlemedinmi 🙂 çalarsan sevinirim s

BU RADYOLARI DİNLEDİNİZ Mİ?