Mesaj Yaz
- Çalmıyorsa; Dinleye Tıklayın. - Sayfayı Yenileyin. - Alternatife Tıklayın. - Hata Bildirimi Gönderin.

Size geri dönüş yapabilmemiz için lütfen boş alan bırakmayın...

SON DİNLENEN RADYOLAR Geçmişi Temizle

Son Dinlenen Radyolar Yükleniyor...

RADYO HERKüL İSTASYONU DETAYLARI

Radyo Herkül

radyo-herkul-dinle

Radyo Herkül

Radyo Herkül,dini içeriğiyle 107.6 karasal frekansından yayın yapmaktadır.24 saat süren sohbet yayınları ile dinleyicileri güzel anlar yaşatmaktadır.Yayın kalitesiyle sayılı radyolar arasında gösterilmektedir.Dini içerikli radyo herkül sitemizden kolaylıkla dinlenebilmektedir.

Radyo Herkül

Hakkında Bilgiler
17 AĞUSTOS 1995 yılında yayın hayatına başlayan Radyo Herkül, yayın anlayışı ciddiyeti ve sempatisiyle yoğun kamuoyu desteği almıştır.

Türkçe Pop ve Türk Müziği ağırlıklı müzik yayınında da seçiciliğiyle İzmir de ön plana çıkmış ve özellikle Türkçe kullanımındaki dikkat ve duyarlılığıyla ayrı bir saygınlık kazanmıştır.

Prodüksiyon sistemiyle çalıştığımız için yayın etiği problemi yaşamıyoruz. Araştırmalarımız gösterdi ki; 17-65 yaş arasındaki hedef kitleye hitap ediyoruz. Ve bu kitle, müzik seçimindeki titizliğimizi tercih sebebi olarak gösteriyor. Çünkü Radyo Herkül, pop müziğinin daha fazla rağbet gördüğü günümüz medyasında, Türk Müziğini de küstürmeyen radyo olma özelliğini taşımaktadır.

Yerel bazda aldığımız reklamlarda müşterilerimizle yaptığımız bire bir görüşmelerde hepsinin radyomuzdan memnun kaldıklarını görmek bizi onurlandırdı.

Kendimizi ifade adına daha anlatılacak çok şey var. Bunlar bazı ayrıntılardan seçtiklerimiz… Dinleyicilerimizin bize olan güveni ve desteğiyle İzmiri in sesi soluğu olmaya devam etmek en büyük dileğimiz…

Radyo Herkül

İletişim Bilgileri
HERKÜL RADYO VE TELEVİZYON TİCARET A.Ş.
Gazi Osman Paşa Bulvarı No:60 K:6 Çankaya / İZMİR
0(232) 4462838 – 0(232)4414848
[email protected]

Radyo Herkül

Frekans Bilgileri
107.6 frekansından yayın yapmaktadır.
Karasal yayından radyo herkül dinleyebileceğiniz gibi sitemiz üzerindende kolaylıkla dinleyebilirsiniz.Media player ile sunduğumuz radyo herkül en güzel sohbet ve benzeri yayınları ile sizlerle.Radyo Herkül dinlemek için doğru yerdesiniz.

İLETİŞİM VE FREKANS GÖSTER

“Radyo Herkül” için 2 dinleyen yorum yapmış.

  1. halise 15 Şubat 2014

    Ggúzel ama her zaman aynı programlar çok eski yenilmesi gerek en sevdiğin kuran ve. Manası okuyan hocanın sesi çok gúzel teşekkürler iyi yayınlar

  2. AYHAN 19 Haziran 2012

    ANKARA DADA YAYIN YAPMASINI ÇOK İSTERDİM

BU RADYOLARI DİNLEDİNİZ Mİ?