Mesaj Yaz
- Çalmıyorsa; Dinleye Tıklayın. - Sayfayı Yenileyin. - Alternatife Tıklayın. - Hata Bildirimi Gönderin.

Size geri dönüş yapabilmemiz için lütfen boş alan bırakmayın...

SON DİNLENEN RADYOLAR Geçmişi Temizle

Son Dinlenen Radyolar Yükleniyor...

BIBER FM İSTASYONU DETAYLARI

Biber FM

Biber FM

Biber FM


Eskişehir ve çevresinde yayında olan Biber FM, yapmış olduğu kaliteli ve seçkin programlarıyla bilinmektedir. Genellikle yöresel müzik türlerini dinleyicileriyle paylaşan radyo yetkilileri, Arabesk – Fantazi türünü es geçmemektedir. Sizlerde bu güzel istasyonu dinlemek ve takipte kalmak isterseniz, bu sayfamızı ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.

Biber FM

Hakkında Bilgiler
107.5 frekansından yayın yapan Biber FM, 1 Nisan 2006 tarihinden itibaren bu isimle yayın hayatına devam etmeye başlamıştır. 16 yıllık geçmişi olan radyomuzun yayın tarzı; Türk sanat müziği, Türk halk müziği, Fantazi ve Arabesk (22:00 – 06:00 saatleri arası) müzikleridir.

Yayın kalitesi genişletilerek 80 km’lik bir çap içerisinde net bir şekilde yayın yapan Biber FM, siz dinleyicilerin gönlündetaht kurmuştur. Biber FM, birçok etkinliklere imza atmak için projelerini hayata geçiriyor. Biber FM, vazgeçilmez bir radyo olarak evinizin işyerinizin ve arabanızın en iddialı konuğu olmuştur. Sizlere en iyileri sunmak amacıyla…

Biber FM

İletişim Adresleri
Adres: İsmet İnönü Caddesi Ungan Apt. No:39/15 Kat:6 Eskişehir
Telefon: 0222 230 05 05 – 0222 230 67 67
Fax: 0222 220 30 00
Eposta: [email protected]

Biber FM

Frekansları
Eskişehir’de bulunan dinleyiciler için 107.5 MHz uygun durumdadır. Fakat böyle bir imkanınız yoksa, internet üzerinden online olarak Biber FM dinleyebilirsiniz. Biber FM, özenle seçtiği şarkıları sağlıklı olarak her yerden dinleyebilin diye, oldukça üst düzey yayın hizmeti vermektedir.

İLETİŞİM VE FREKANS GÖSTER

“Biber FM” için 5 dinleyen yorum yapmış.

 1. bahti yar 16 Ekim 2017

  ozendigin hayati yasamakla meskulum

 2. Emine 22 Eylül 2016

  Allahve koşulunun selami bereketi üzerinize olsun hayırlı yayınlar.muharrem hocam sizi dinledikçe anka kusu i misali kalbim kanatlanip ucmaktadir.sizi cok seviyorum can hocam.

 3. Emine 22 Eylül 2016

  Selamaleykum iyi yayınlar. Muharrem hocam sırf sizi dinlemek için çocuğumu okulda bırakıp kosa kosa eve geldim.sizi çok seviyorum can hocam sizi dinledikçe kalbim kanatlanip adeta uçuyor rabbe dogru.ağzınıza yüreğimize saglik canım hocam

 4. FuLdeN 03 Aralık 2013

  Biber Gibi Radyo .))

 5. FuLdeN 25 Kasım 2013

  Selam Emeginize Saglık Gerçekten Çok Güzel Radyo Bu 2.ci Dinleyicim Takılı Kaldım Çıkamıyorum.))

BU RADYOLARI DİNLEDİNİZ Mİ?