Mesaj Yaz
- Çalmıyorsa; Dinleye Tıklayın. - Sayfayı Yenileyin. - Alternatife Tıklayın. - Hata Bildirimi Gönderin.

Size geri dönüş yapabilmemiz için lütfen boş alan bırakmayın...

SON DİNLENEN RADYOLAR Geçmişi Temizle

Son Dinlenen Radyolar Yükleniyor...

NUMBER1 DEEP HOUSE İSTASYONU DETAYLARI

Number1 Deep House
Number1 Deep House

Number1 Deep House

Number1 Deep House Hakkında Bilgiler

Ülkemizde henüz yaygın değil ve çok fazla örneği de bulunmuyor ancak keşfetmeyi sevenler için harika bir kanalı sizinle buluşturuyoruz… Number One Deep House kanalı, Number One bünyesinde hizmet vermeye devam eden ve adından da anlaşılacağı gibi Deep müzik kültürünü barındıran özel bir kanaldır. Bu kanal çok fazla ziyaretçi topluyor ve her geçen gün daha ilgi çekici bir hal alacağını düşündürüyoruz. Dinlendirici ve uyuşturucu bir etkiye sahip olan Deep kültürü sayesinde sizler de huzurlu bir güne imza atabilirsiniz.

Number One Deep House kanalı sitemizde yerini almış durumda ve merak etmeyin yalnızca bilgisayarlarınız aracılığı ile değil, mobil kaynaklı erişim de sağlayabiliyorsunuz. Cep telefonlarınızı kullanarak sitemize ulaşabiliyor ya da uygulama aracılığı ile radyo kanallarına erişim sağlayabiliyorsunuz. Sizlerden gelen talepler doğrultusunda bu tür bir çalışmaya imza attık ve mobil erişim ile birlikte daha geniş kitlelere ulaştığımızı düşünüyoruz.

Deep müzik tutkunu iseniz ve bu kültürün en güzel, en değerli örneklerini takip etmek istiyorsanız eğer sizler de kanal tercihinizi bu adresten yana yapabilirsiniz. Oluşturdukları özel listeler ile birlikte popüler sanatçıların yanı sıra piyasaya henüz yeni adım atmış olan ve gelecek vaat eden isimleri de ağırlıyorlar. Güncel listeler ile birlikte gerçek bir Deep House keyfi sizleri bekliyor olacaktır. Mobil üzerinden de erişim sağlayarak bu kanalı dinleyebiliyorsunuz.

Number1 Deep House İletişim Adresleri

Adres: Elms Farm Upper Minety Malmesbury Wiltshire SN16 9PR London / United Kingdom
E-posta: [email protected]
İzleyici Temsilcisi: Mehmet Cem Akgün

Hertürlü görüş ve öneri ve şikayetleriniz için [email protected] adresinden ulaşabilirsiniz.

Reklam Vermek için
[email protected]

Number1 Deep House Uydu Frekansları

Sadece internet üzerinden yayın yaptığı için sadece online olarak dinleyebilirsiniz.

İLETİŞİM VE FREKANS GÖSTER

Henüz Yorum Yapılmamış... İlk Siz Olun!

BU RADYOLARI DİNLEDİNİZ Mİ?