Mesaj Yaz
- Çalmıyorsa; Dinleye Tıklayın. - Sayfayı Yenileyin. - Alternatife Tıklayın. - Hata Bildirimi Gönderin.

Size geri dönüş yapabilmemiz için lütfen boş alan bırakmayın...

SON DİNLENEN RADYOLAR Geçmişi Temizle

Son Dinlenen Radyolar Yükleniyor...

POWER SALSA İSTASYONU DETAYLARI

Power Salsa
Power Salsa

Power Salsa

Power Salsa Hakkında Bilgiler

En fazla ilgi gören dans türlerinden bir tanesi olan salsa, kendi müzik türünü de yaratmayı başarmıştır ve ritmik ezgiler ile birlikte aklınızı başınızdan alacak bir karaktere sahip olduğunu da belirtmek gerekiyor. Power Salsa radyo kanalı da bu müzik türünü sizinle ücretsiz olarak paylaşan bir kanaldır ve profesyonel bir ekip ile yoluna devam eden radyo kanalını bizler de tavsiye ediyoruz. Site yönetimi olarak bu tür kanalların sayı olarak artması gerektiğini düşünüyoruz çünkü insanlar artık klasik kategorilerden ve pop müzikten sıkılmış durumda. Daha elit bir kesime hitap eden ve dansçı kitleyi hedef alan Power Salsa, çizgisini hiç bozmadan yoluna devam eden bir radyo kanalıdır.

Power Salsa ile birlikte artık sizler de daha farklı bir müzik dinleyecek ve kendinizi de daha özel hissedeceksiniz. Hareketli bir alt yapıya sahip olan ve pop müziğe göre çok daha güçlü bir alt yapı ile karşımıza çıkan bu türü takip etmek adına sizler de dilerseniz crd.name.tr adresini tercih edebilirsiniz. Power Salsa ile birlikte yine alternatif kanallar da sitemizde yerini almış durumda ve elimizden geldiğince daha fazla kanal ile de sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz. Kaliteli tercihler yapmak ve daha profesyonel radyolara ulaşmak istiyorsanız eğer doğru adreste olduğunuzu bilmeniz gerekiyor.

Power Turk bünyesinde hizmet veren tüm radyo kanalları sitemiz üzerinden yayınlarına devam ediyor ve yine ülkemizde yayın hayatına devam eden tüm radyo kanalları da bu adrestedir. Sıkıntılı ortamdan kurtulmak ve günün stresini biraz olsun azaltmak isterseniz eğer sizler de radyo dinlemeyi tercih edebilir ve hiçbir şekilde para vermeden bu eylemi sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Power Salsa İletişim Adresleri

Adres: Ipekyolu Cad. Kuşbakışı Sk. No:43 34662 Altunizade – Üsküdar / Istanbul
Telefon: 0 216 554 0 404
Fax: 0 216 474 1515
Bilgi için: [email protected]
Teknik sorunlar için: [email protected]

Power Salsa Uydu Frekansları

Şuan karasal yayın frekansı bulunmuyor.

İLETİŞİM VE FREKANS GÖSTER

Henüz Yorum Yapılmamış... İlk Siz Olun!

BU RADYOLARI DİNLEDİNİZ Mİ?