Mesaj Yaz
- Çalmıyorsa; Dinleye Tıklayın. - Sayfayı Yenileyin. - Alternatife Tıklayın. - Hata Bildirimi Gönderin.

Size geri dönüş yapabilmemiz için lütfen boş alan bırakmayın...

SON DİNLENEN RADYOLAR Geçmişi Temizle

Son Dinlenen Radyolar Yükleniyor...

NUMBER ONE SLOW İSTASYONU DETAYLARI

Number One Slow
Number One Slow

Number One Slow

Number One Slow Hakkında Bilgiler

Yabancı müzik tutkunlarını Number One Slow kanalında misafir etmeye devam ediyoruz. Genellikle slow pop ağırlıklı yayın yapan ve yabancı müzik dışında herhangi bir listeye yer vermeyen bu özel kanalı site olarak sizinle buluşturuyoruz. Number One Slow benzeri yayın yapan açıkçası başka bir kanal yok, yani sadece bu konsept ile karşımıza çıkan kanal yok çünkü birçok kanal karma yayın anlayışını ya da hareketli pop müzik yayınlarını tercih ediyor ancak Number One Slow, yabancı slow müzikler dışında hiçbir şekilde yayın yapmıyor. Number One Slow ile birlikte sizler de daha sakin ve duygusal bir gün geçirebilirsiniz diye düşünüyorum.

Yabancı müziklerin en etkili şekilde listeye alındığı tek kanal diyebiliriz ve kendi konseptini hiçbir şekilde bozmayan tek kanal. İstasyonda çok fazla reklam yer almıyor ve kesintisiz müzik anlayışı ile yayınlarına devam ediyorlar. Sizler de slow müzik konusunda daha fazla alternatif arıyor ve en azından bu işi kaliteli yapan bir kanal arıyorsanız Number One slow sizlere tavsiye edebileceğimiz tek kanal olacaktır. Online radyo dinlemek gerçekten çok keyifli ve sizleri de bu keyfe en iyi şekilde ortak edebilmek adına http://crd.name.tr/ adresinde hizmet vermeye devam ediyoruz. Sitemiz geniş bir kanal listesine sahip ve her türden müzik yapan kanallara da tek bir tık ile saniyeler içerisinde ulaşabiliyorsunuz. Radyo dinlemek için tercih edebileceğiniz en doğru adres olduğumuzu söyleyebiliriz ve sürekli olarak yeni kanallar ile de sitemizi güncel kılmaya çalışıyoruz. Slow pop dünyasının en özel isimlerini tek bir çatı altında toplayan bu kanalın yanı sıra, farklı türdeki benzer örnekleri de sizlere sunan sitemize sık kullanılanlar menüsünde küçük bir yer ayırabilirsiniz.

Teknolojinin her geçen gün biraz daha gelişme kaydettiği günümüzde bizler de bu gelişime en iyi şekilde ayak uyduruyor ve sitemizi daha kaliteli bir platform haline getirmeye çalışıyoruz. Güçlü alt yapımız ve geniş radyo listemiz ile sizlere keyifli bir radyo dinleme ortamı sunuyor ve bunu da hiçbir ücret almadan yapmaya devam ediyoruz.

Number One Slow İletişim Adresleri

Ulaşım Email: [email protected]
Yayin Email: [email protected]

Number One Slow Uydu Frekansları

Sadece online olarak yayın yaptığı için FM frekansı bulunmuyor.

İLETİŞİM VE FREKANS GÖSTER

“Number One Slow” için 6 dinleyen yorum yapmış.

 1. mehmet serhat uluçay 20 Ekim 2018

  ortamın havası değişti teşekkürler

 2. derya 06 Eylül 2018

  HELLAAAASSSS !!! NUMBER ONE VARSA SORUN YOK !! MELEKET BİNGÖL

 3. Sibel 07 Ağustos 2018

  merhaba,
  hergün aynı şarkıları çalmayın lütfen, şarkıların hepsini aynı saatlerde çalıyorsunuz ve ezberledik ofisteki arkadaşlarla!!!!!

 4. ŞEVKET 12 Haziran 2017

  MERHABALAR:
  RADYONUZ ON NUMRA BEŞ YILDIZ ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ

 5. Ayhan 25 Eylül 2016

  Her gün aynı parçaları çalıyorsunuz.Sizi dinleyen kitleye karşı saygısızlık ve kolaya kaçmak olmuyor mu sizce de.İyi akşamlar.

 6. ırmak 23 Haziran 2015

  Number 1 dinliyorum severek süper yayın emeği geçen herkese tşkl….. hayırlı yayınlar harıkasınızzzzz

BU RADYOLARI DİNLEDİNİZ Mİ?