Mesaj Yaz
DUYURU: Karşı Kıyı yayınlarına son vermiştir. Başka bir radyo seçin lütfen.
- Çalmıyorsa; Dinleye Tıklayın. - Sayfayı Yenileyin. - Alternatife Tıklayın. - Hata Bildirimi Gönderin.

Size geri dönüş yapabilmemiz için lütfen boş alan bırakmayın...

SON DİNLENEN RADYOLAR Geçmişi Temizle

Son Dinlenen Radyolar Yükleniyor...

KARşı KıYı İSTASYONU DETAYLARI

Karşı Kıyı
Karşı Kıyı

Karşı Kıyı

Karşı Kıyı Hakkında Bilgiler

Radyonom bünyesinde hizmet veren ve yayınlarına gün boyu devam eden çok özel bir kanaldan bahsetmek istiyoruz. İnternet üzerinden yayın yapan bu kanal Karşı Kıyı ismi ile bizlere sunuluyor. Yunan Müziğinin en değerli örneklerini ve popüler eserleri bizimle buluşturmak adına yola çıkan radyo kanalı, işini kusursuz bir şekilde yapıyor ve kısa süre içerisinde binlerce radyo severe de ulaşmayı başarmış durumda. Radyo Karşı Kıyı kanalını dinlemek isterseniz eğer sizler de sitemizden faydalanabilirsiniz ve bunun için herhangi bir ücret ya da üyelik detayına ihtiyacınız olmayacaktır. Yunan müziği, Türk müzik kültürü ile oldukça yakın ve parçaların alt yapısına baktığımızda bunu daha net bir şekilde görebiliyoruz.

Sizler de gerçek bir Yunan Müziği tutkunu iseniz ve günü bu müzik türünü dinleyerek geçirmek istiyorsanız hemen şimdi adımlarınızı atabilir ve kanalı açabilirsiniz. Mobil uyumlu web sitemiz sayesinde artık cep telefonlarınızın daha işlevsel bir hal aldığını da belirtmek istiyoruz. Şimdilerde tek bir tık ile radyo kanallarını gezebiliyor ve dilediğiniz kanalı dinleyebiliyorsunuz.

Radyo dinlemek nostaljik bir diğer ve bunu günümüz teknolojisi sayesinde internet ortamında da sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebiliyorsunuz. Sektörün en geniş radyo kanalı yelpazesine sahip olan sitemiz de dinleyenlere hizmet vermeye devam ediyor. Hemen şimdi yerinizi alabilir ve arzu ettiğiniz herhangi bir kanalı telefonlarınız aracılığı ile dinlemeye başlayabilirsiniz.

Karşı Kıyı İletişim Adresleri

Radyonom.com izleyici temsilcisi hattı için, 0 (216) 556 90 00 ‘ü arayabilir veya [email protected]’a mail atabilirsiniz.

Karşı Kıyı Uydu Frekansları

Sadece internet üzerinden dinlenebilmektedir.

İLETİŞİM VE FREKANS GÖSTER

Henüz Yorum Yapılmamış... İlk Siz Olun!

BU RADYOLARI DİNLEDİNİZ Mİ?