Mesaj Yaz
- Çalmıyorsa; Dinleye Tıklayın. - Sayfayı Yenileyin. - Alternatife Tıklayın. - Hata Bildirimi Gönderin.

Size geri dönüş yapabilmemiz için lütfen boş alan bırakmayın...

SON DİNLENEN RADYOLAR Geçmişi Temizle

Son Dinlenen Radyolar Yükleniyor...

RADYO LOJIK İSTASYONU DETAYLARI

Radyo Lojik
Radyo Lojik

Radyo Lojik

Radyo Lojik Hakkında Bilgiler

Mavi Radyo adı ile sektöre giriş yapan ancak daha sonra Radyo Lojik olarak isim değişikliğine giden ve yoluna hız kesmeden devam eden bu adres hakkında sizlere detaylı bilgiler sunmak istiyoruz. Radyo Lojik, yayın akışına bakıldığında aslında tarzını net bir şekilde gösteren bir kanal ve sabit bir müzik türü ile yayın hayatına devam etmediğini de belirtmek gerekiyor. Kanal, Afyon Bölgesi üzerinden hizmet veriyor ve 97.3 frekansı ile sizler de kanal direkt olarak ulaşabiliyorsunuz. Bölgesel yayın yapan kanalların sayısı her geçen gün artıyor ve bu da radyolar arası rekabeti belli oranda arttırıyor ancak emin olun Radyo Lojik, bu sektörde kendini en iyi şekilde ispatlamayı başaran ve bu sektörde yer eden özel bir kanaldır. Afyon halkının da yakından tanıdığı ve çok fazla dinlediği bu radyoyu sizler de dilerseniz online olarak dinleyebilirsiniz.

Radyo Lojik, kendi web sitesinde ne tarz müzik yayını yaptığını oranlar doğrultusunda açıklıyor. Daha çok Türkçe pop müzik yayını yapan ancak belli oranda yabancı pop ve slow müziğe de yer veren Radyo Lojik, farklı bir konsepte sahip değil. Sıradan demek yanlış olur ancak diğer radyolardan çok da farklı olduğunu söylemek de pek doğru olmayacaktır. Radyo Lojik, Afyon’un gözü kulağı diyebiliriz ve gündeme dair haberleri de yine bu kanalda bulabilirsiniz. Öğrencilerin çok fazla tercih ettiği dinamik bir istasyon ve bu aşamada Afyon Üniversitesi öğrencilerinin de tercihleri arasında yerini almış durumda.

Sizler de Afyon şehrinde iseniz ve şehir hakkında bilgi almak istiyorsanız ve bunun yanında günü daha keyifli müzikler ile tamamlamak istiyorsanız bu adresi tercih edebilirsiniz. Radyo dinlemek mazide kaldı diyorsanız bir de online olarak dinlemeyi tercih edin çünkü emin olun frekans sıkıntısı olmadan direkt erişim sağlayabileceğiniz bir teknoloji sizlere sunuluyor, bu sayede hiçbir ayarlama yapmadan sizler de kanalın tüm yayınlarını takip edebiliyorsunuz. Pop müzik ve slow müziğin adresi olan Radyo Lojik, sizler de bu geniş aileye dahil olmanız adına davet ediyor.

Radyo Lojik İletişim Adresleri

Adres: Afyon Mavi Radyo T.V. Yay. A.Ş. Derviş Paşa Mahallesi Bilgi Caddesi Nezehat Ekşioğlu Apartmanı Kat:3, Daire 6 AFYONKARAHISAR
Stüdyo E-Posta: [email protected]
İstekleriniz İçin SMS Hattı: 3834 LOJIK
Sesli İstek Hattı: 0 272 212 07 62
E-Posta: [email protected]

Genel Bilgi ve Reklam
Ofis: 0 272 212 07 62
Faks: 0 272 214 34 18

Radyo Lojik Uydu Frekansları

FM 97.3 frekansını kullanarak karasal yayına bağlanabilirsiniz.

İLETİŞİM VE FREKANS GÖSTER

Henüz Yorum Yapılmamış... İlk Siz Olun!

BU RADYOLARI DİNLEDİNİZ Mİ?