Mesaj Yaz
- Çalmıyorsa; Dinleye Tıklayın. - Sayfayı Yenileyin. - Alternatife Tıklayın. - Hata Bildirimi Gönderin.

Size geri dönüş yapabilmemiz için lütfen boş alan bırakmayın...

SON DİNLENEN RADYOLAR Geçmişi Temizle

Son Dinlenen Radyolar Yükleniyor...

RADYO FıRAT İSTASYONU DETAYLARI

Radyo Fırat

radyo-fırat

Radyo Fırat

Radyo Fırat,89.2 frekansından Elazığ ve çevresinde yayınlar yapmaktadır.Birçok türde yayınları ve dinletileri bulabileceğiniz Radyo Fırat, Geceleri otomatik olarak çalınan mp3ler ile dinleyicilerine farklı müzikleri sunmaktadır.

Radyo Fırat

Radyo Hakkında Bilgiler
Radyo Fırat FM 89.2, Fırat Üniversitesi İletişim Fakültesi bünyesinde faaliyet gösteren, temelde eğitim amaçlı bir radyo istasyonudur. Radyo Fırat, Ocak 2008 de kurulmuştur. Fakat bu tarihte radyo kurulur kurulmaz düzenli yayına geçilmemiş; yeni kurulan her yayın organında olduğu gibi belli bir müddet test yayını yapılmış, 15 Mayıs 2008’de resmen düzenli yayın hayatına başlanmıştır.

O dönemde Elazığ’da 10’un üzerinde değişik yaş, eğitim, kültür, inanç, ekonomik seviye, mesleki aktivite vb. alanlara yönelik radyolar olmasına rağmen; çok kısa bir süre zarfında Elazığ ve internet üzerinde yayının ulaştığı çevre birimlerde benimsenmiş; Türkiye’nin en iyi üniversite radyosu olma yolunda kayda değer programlar yayınlamıştır.

Radyo Fırat programları Fırat Üniversitesi merkez Kampüsü’nde bulunan Fırat R-TV Stüdyolarından yapılmaktadır. Radyo stüdyosu, birinde kumanda masasının, Deck, Cd Player, Md Player gibi yayın cihazlarıyla kaset, cd arşivinin bulunduğu, diğerindeyse Kayıt stüdyosunun yer aldığı iki bağlantılı ve yalıtımlı bölümden oluşmaktadır. Arşiv olarak günümüz koşullarında iyi seviyeli bir radyo istasyonunun gereksinimini karşılayacak bilgisayar sistemi kullanılmaktadır.

Radyo Fırat

Radyo İletişim Bilgileri
Adres:Fırat Üniversitesi Fırat Radyo Televizyon Müdürlüğü / ELAZIĞ
Telefon : 0 424 237 00 92
Faks: 0 424 237 95 15
Canlı Yayına İstek için
E-posta:[email protected]
Öneri ve şikayetleriniz için
E-Posta:[email protected]

Radyo Fırat

Radyo Frekans Bilgileri
Elazığ 89.2 frekansından dinlenebilmekte olan Radyo Fırat, istenirse online olarak internet üzerindende takip edilebilmektedir.Radyo Fırat dinleyebilmek için web sayfamızın Radyo Fırat sayfasına gözatmanız yeterli olacaktır.

İLETİŞİM VE FREKANS GÖSTER

“Radyo Fırat” için 1 dinleyen yorum yapmış.

  1. kübra 19 Haziran 2016

    İyi yayınlar Metehan için emir yargın Eylül şarkısını çalar mısınız teşekkürler

BU RADYOLARI DİNLEDİNİZ Mİ?