Mesaj Yaz
- Çalmıyorsa; Dinleye Tıklayın. - Sayfayı Yenileyin. - Alternatife Tıklayın. - Hata Bildirimi Gönderin.

Size geri dönüş yapabilmemiz için lütfen boş alan bırakmayın...

SON DİNLENEN RADYOLAR Geçmişi Temizle

Son Dinlenen Radyolar Yükleniyor...

HIT FM İSTASYONU DETAYLARI

Hit FM
Hit FM

Hit FM

Hit FM Hakkında Bilgiler

Döneme damgasını vuran tüm isimlerin ve genellikle de pop müzik eserlerinin yer aldığı Hit Fm, klasik bir liste hazırlamış durumda ancak ne yazık ki insanlar bu tür bir müzik tercihi yapıyor ve Hit Fm de haklı olarak pop müzik üzerinden yoluna devam ediyor. Ülkemiz sanatçılarının yeni albümlerini, en beğenilen şarkılarını tek bir tık ile sizlere sunan bu kanal, gayet profesyonel bir kanaldır ve en yeni albümleri de hızlı bir şekilde sizlere ulaştırmayı başarmış bir kanaldır. Hit Fm ile birlikte günü daha hareketli hale getirmek ve daha eğlenceli bir gün geçirmek mümkün. Dönemin en iyilerini sizinle buluşturan ve fark yaratan bir sunum ile karşınıza çıkaran bu radyo kanalının da bir internet radyosu olduğunu belirtmekte fayda var ve bu sayede frekans gibi gereksiz ayarlamalar ile uğraşmanıza da hiçbir şekilde gerek kalmıyor.

Hit fm kanalını biraz daha yakından tanımak adına sizler de http://crd.name.tr/ üzerinden tek bir tık ile radyo yayınlarını takip edebilirsiniz ve zaten kısa süre dinlediğiniz ne tür müzik yaptığını ve nasıl bir kitleye hitap ettiğini de anlayabiliyorsunuz. Hit fm ile birlikte popüler şarkılar da sizleri bekliyor ve sitemizin de en çok tercih edilen kanallarından bir tanesi olarak ana sayfada yerini almaya devam ediyor. Pop müzik dinleyicisi iseniz ve daha geniş bir arşive ulaşmak istiyorsanız, sizler de Hit Fm kanalını tercih edebilirsiniz çünkü muazzam bir şarkı arşivine sahipler ve bunun yanında albüm bazında da bize göre Türkiye’nin en iyisi.

Kanalı biraz olsun takip ederseniz aslında bunu sizler de anlayacaksınız ve listenin ne kadar çok alternatife sahip olduğunu da tek bir tık ile anlayacaksınız.

Hit FM İletişim Adresleri

Adres: Icadiye Mah. Hürriyet Cad. Elazig Ticaret Merkezi No:35/27 Kat:7 ELAZIĞ
Telefon: (424) 236 49 71

Hit FM Uydu Frekansları

FM 99.9 frekansını kullanarak karasal yayına bağlanabilirsiniz.

İLETİŞİM VE FREKANS GÖSTER

“Hit FM” için 1 dinleyen yorum yapmış.

  1. komando_hatun 07 Nisan 2017

    Elazığ’ın en güçlü sesi. bayılıyorum bu frekansa. iyi çalışmalar… ELAZIĞ’dan bütün askerlerimize selamlarımı yolluyorum TANRI TÜRK’Ü KORUSUN. ALLAH’ a emanetsiniz…

BU RADYOLARI DİNLEDİNİZ Mİ?