Mesaj Yaz
- Çalmıyorsa; Dinleye Tıklayın. - Sayfayı Yenileyin. - Alternatife Tıklayın. - Hata Bildirimi Gönderin.

Size geri dönüş yapabilmemiz için lütfen boş alan bırakmayın...

SON DİNLENEN RADYOLAR Geçmişi Temizle

Son Dinlenen Radyolar Yükleniyor...

ARABESK TüRKIYE İSTASYONU DETAYLARI

Arabesk Türkiye

Arabesk Türkiye

Arabesk Türkiye


Yakın zamanda yayın hayatına başlamış olan Arabesk Türkiye, oldukça hızlı bir giriş yaptı. Müzik türü olarak adıyla paralel şarkıları dinleyicilerine sunmaktadır. İnternet üzerinden hizmet veren radyo istasyonu, kaliteli bir şekilde yayınlarını ulaştırmaktadır. Arşiv olarak azımsanmayacak yeterlilikte olan Arabesk Türkiye, web sitemizin bu sayfasından online olarak dinlenebilmektedir.

Arabesk Türkiye

Hakkında Bilgiler
Yaklaşık 19 yıldır ulusal ve yerel radyolarda radyo programı yapan rotasız kaptan bünyesinde kurulan Arabesk Türkiye, isminden anlaşıldığı gibi Türkiye’ye yakışır tarzı, dinleyicisine yakışır uslubu ile kısa zamanda herkesin sevgisini kazanmayı hedefliyor.

Açıklamaya kısa bir zaman içinde karar verdik ve bu kararı aldık. Arabesk Türkiye radyosunu kurduk. Trafikde, evde işte, artık herkesin kulağı Arabesk Türkiye‘de damarsa en damarı, aşıksan dinlersin, kralsa en kralı, efkarlıysan dinlersin 2000’li yılların en Arabesk radyosu bugüne kadar dinlediğiniz arabeskleri unutun çünkü Arabesk yeni başladı.

Arabesk Türkiye

İletişim Adresleri
Adres: Amasyalılar caddesi No:2 D:2 – ESENYURT / iSTANBUL
Telefon: 0212 620 11 14
Mail: [email protected]

Arabesk Türkiye

FM Frekansları
Radyonun FM bandı üzerinden yayını ne yazık ki bulunmamaktadır. Arabesk Türkiye dinlemek istiyorsanız, tek yapmanız gereken buraya gözatmak. Burada oldukça kaliteli ve özenle seçilmiş Arabesk müzikleri bulmanız olasıdır. Arabesk Türkiye sayfamızı ziyaret ederek, bu ayrıcalığı yaşayabilirsiniz.

İLETİŞİM VE FREKANS GÖSTER

“Arabesk Türkiye” için 67 dinleyen yorum yapmış.

 1. Bülent 03 Mayıs 2020

  sıze mesaj atmak ve almak ıcın onaylamanız gerekıyor onaylarmısınız

 2. Bülent 03 Mayıs 2020

  merhaba gunaydın ben gebze den bulent

 3. İSMAİL TAŞKIN 17 Haziran 2019

  RADYO ÇOK İYİDE KARDEŞİM BEN BU RADYOYU ARACIMDADA DİNLEMEK İSTİYORUM AMA FREKANSI BULAMIYORUM NE DİR FREKANS LÜTFEN YAZARMISINIZ TŞK

 4. ekremçitil 31 Mart 2016

  çok güzel bir radyo devamını dilerim

BU RADYOLARI DİNLEDİNİZ Mİ?