Mesaj Yaz
- Çalmıyorsa; Dinleye Tıklayın. - Sayfayı Yenileyin. - Alternatife Tıklayın. - Hata Bildirimi Gönderin.

Size geri dönüş yapabilmemiz için lütfen boş alan bırakmayın...

SON DİNLENEN RADYOLAR Geçmişi Temizle

Son Dinlenen Radyolar Yükleniyor...

TRT RADYO HABER İSTASYONU DETAYLARI

Trt Radyo Haber

trt-radyo-haber-dinle

Trt Radyo Haber

Trt Radyo Haber,türkiyede gelişen haberleri anlık olarak sizlere iletmektedir.Yayın olarak haber ve çeşitli programların yayınlandıgı radyo kanalı, radyo dinleme sitemiz üzerinden canlı olarak dinlenebilmektedir.

Trt Radyo Haber

Hakkında Bilgiler
Türkiye Radyo Televizyon Kurumu (TRT), Türkiye Cumhuriyeti’nin kamu yayıncılığı yapmakla görevli tek kuruluşudur. 1 Mayıs 1964 günü çıkan TRT yasasıyla kuruldu. 1990’ların başında ilk özel televizyon kanalı ve özel radyo kanalı yayına başlayana dek Türkiye’de radyo – televizyon yayıncılığı yapan tek kurum olarak hizmet verdi.
Türkiye Cumhuriyeti’nde televizyon ve radyo yayıncılığı konusunda ilk örnekleri oluşturdu. Günümüzde, 24 saat 10 ayrı kanaldan televizyon yayını gerçekleştirmekte, ek olarak GAP TV alanında da Güneydoğu illerine özel yayın yapmaktadır. Radyo yayıncılığı olarak 12 ayrı kanaldan izleyicilerine ulaşmakta, yine 31 ayrı dilde dış ülkelerdeki izleyicilerine yönelmektedir.

Günümüzde, Türkiye Cumhuriyeti’nde yayın kuruluşları arasında en büyük haber oluşumuna sahiptir. TRT, günlük ortalama 11 saatlik haber ve haber program yayını yapmaktadır. Bunun yanı sıra oluşturduğu dizi film, belgesel, drama ve televizyon yapımları ile dünyanın sayılı yayın kuruluşları arasında yer almaktadır. İleri ölçüde yetişmiş yayıncı ve yapımcı kapasitesi ile özel yayın kuruluşlarını da desteklemiştir.

Trt Radyo Haber

İletişim Bilgileri
Trt Genel Müdürlüğü
Telefon (Santral) : 0 312 463 43 43
Adres : TRT Genel Müdürlüğü Turan Güneş Bulvarı 06109 OR-AN ANKARA

Trt Radyo Haber

Frekans Bilgileri
Trt Radyo Haber 105.6 frekansından karasal yayını gerçekleştirmektedir.Güncel haberleri ve çeşitli programları bulabileceğiniz radyo kanalı buradan canlı olarak dinlenebilmektedir. Trt Radyo Haber dinlemek için doğru yerdesiniz.

İLETİŞİM VE FREKANS GÖSTER

“Trt Radyo Haber” için 2 dinleyen yorum yapmış.

  1. Veysel ÇALIK 14 Ocak 2015

    size samsun çarşamba kabaceviz köyünden yazıyorum.kabaceviz çarşambaya 25 km uzaklıkta samsuna 40km uzaklıkta yer alıyor.TRT RADYO HABERi niçin dinleyemiyorum.kış mevsiminde elektrikler sık sık kesiliyor.pilli radyoyla haber dinleyelim diyoruz trt radyo haberi bulamıyorum diğer trt radyoları dinleniyor.fakat trt radyo haber dinlenmiyor,

  2. meriç 09 Ağustos 2012

    NEDEN GÖRÜNTÜ VE VİDEO YOK ONLAR OLMADIĞI İÇİN BAZI HABERLER ANLAŞILMIYOR BENCE GÖRÜNTÜDE OLMASI LAZIMM…

BU RADYOLARI DİNLEDİNİZ Mİ?