Mesaj Yaz
- Çalmıyorsa; Dinleye Tıklayın. - Sayfayı Yenileyin. - Alternatife Tıklayın. - Hata Bildirimi Gönderin.

Size geri dönüş yapabilmemiz için lütfen boş alan bırakmayın...

SON DİNLENEN RADYOLAR Geçmişi Temizle

Son Dinlenen Radyolar Yükleniyor...

RADYO HABER İSTASYONU DETAYLARI

Radyo Haber

radyo-haber-dinle

Radyo Haber

Radyo Haber,106.9 frekansından saat başı haberler ve genelliklede halk türküleri,yöresel parçalar kimi zamanda slow müzikler yayınlamaktadır.Karasal yayını verdiğimiz frekanstan dinleyebileceğiniz gibi, buradanda online olarak dinleyip takip edebilirsiniz.Radyo dinle denildiğinde akla gelen isimlerden olan crd.name.tr farkıyla sizlerle.

Radyo Haber

Hakkında Bilgiler
1994 yılında Çerkezköy’de Ali Çolakoğlu tarafından Çolakoğlu Radyo Televizyon Yayıncılık A.Ş. ünvanıyla kurulu, Dost FM logosuyla uzun yıllar yayın hayatını sürdüren firma, 14 Şubat 2008 yılında firma, Şaban Kardeş tarafından tüm haklarıyla satın alınarak firmanın tüzel kişili Haber Radyo Televizyon A.Ş. olarak revize edilip Radyo Haber logosuyla yayın hayatını sürdürmektedir. Çerkezköy ve bölgesinde 106.9 ferekansından yayın yapmakta olan Radyo Haber, Çerkezköy haberleri başta olmak üzere saat başı haberiyle bölgedeki radyoculuğa farklı bir açı kazandırmıştır.
Gazeteci Şaban Kardeş tarafından hazırlanıp canlı yayınlanmakta olan Gündem Özel programıyla, Çerkezköy’ün ve bölgenin sorunları yetkililerle tartışılarak gündeme taşınmaktadır.

Türkünün ve Türk Halk Müziği’nin ağırlıklı olarak yayınlandığı radyoda pop ve slow şarkılarda önemli bir yer kaplamaktadır. “Sizin sesiniz, sizin seçimiz” sloganıyla yola çıkan Radyo Haber her zaman ülkesinin, bölgesinin ve insan merkezli yayın politikasını ilke edinmiştir.

İletişim sektöründe dünyadaki gelişmeler ve ülkemizdeki değişimlerin bölgede her zaman öncüsü olan Haber Radyo Televizyon Yayıncılık A.Ş., Radyo Haber gerek gördüğünde, her noktada canlı yayın yapabilme özelliği ile radyonun ve radyoculuğun insan yaşamındaki rolünü ve sorumluluğunu her zaman göz önünde bulundurmaktadır.

1994 yılında Çerkezköy’de gazetecilik mesliğine başlayan ve aynı yıllarda Çerkezköy’de bir radyo ve bir televizyon kanalı kuran Gazeteci Şaban Kardeş, Çerkezköy’ü ilk günlük gazeteyle tanıştırmanın temelinde de iletişimin, radyoculuğun ve bunun insan hayatındaki öneminin yattığını vurgulayarak, yayın politikalarında her zaman “HAK İÇİN HALKLA ELELE” olacaklarını ifade etmektedir.

Radyo Haber

İletişim Bilgileri
Adres:Gazi Osman Paşa Mah. Barbaros Cad. Kamburoğlu Sk. No:16
Çerkezköy / Tekirdağ
Radyo Haber Tel:0282 725 20 25
Olay İhbar Tel:0282 726 17 66
Fax:0282 725 26 44
Elektronik Postalar: [email protected]
Reklam: [email protected]

Radyo Haber

Frekans Bilgileri
Radyo Haber 106.9 frekansından yayın yapmaktadır.İsterseniz karasal yayını istersenizde online olarak internetten dinleyebilirsiniz.Çevre kesim hakkında ve bazende güncel haberlerin verildiği Radyo Haber dinlemek için doğru yerdesiniz.

İLETİŞİM VE FREKANS GÖSTER

“Radyo Haber” için 2 dinleyen yorum yapmış.

  1. AHMET 14 Ocak 2024

    ikide bir takılıyor düzeltme yapalım

  2. Ahmet bozdağ 09 Mayıs 2018

    Kibristan Ahmet bozdağ siradaki sarki tüm alpette çalisanlara gelsin..

BU RADYOLARI DİNLEDİNİZ Mİ?