Mesaj Yaz
- Çalmıyorsa; Dinleye Tıklayın. - Sayfayı Yenileyin. - Alternatife Tıklayın. - Hata Bildirimi Gönderin.

Size geri dönüş yapabilmemiz için lütfen boş alan bırakmayın...

SON DİNLENEN RADYOLAR Geçmişi Temizle

Son Dinlenen Radyolar Yükleniyor...

SEYDIşEHIR FM İSTASYONU DETAYLARI

Seydişehir FM
Seydişehir FM

Seydişehir FM

Seydişehir FM Hakkında Bilgiler

Konya Seydişehir beldesinden hizmet veren ve 100.5 frekansı ile ulaşabileceğiniz Seydişehir Fm, haber kanalı ve pop müzik yayın alanı olarak hizmet veriyor. Sitesine giriş yaptığınız bölge ile ilgili tüm gelişmelerin yer aldığını ve çok fazla reklamın da yer aldığını görebilirsiniz. Bu reklamlar sayesinde ayakta kalmayı başaran ve maddi anlamda herhangi bir sıkıntı yaşamayan bu kanalı sizler de online olarak takip edebilirsiniz. Seydişehir fm, Konya’ya has yöresel türküler ve anonim eserler ile birlikte pop müzik yayınları da yapıyor ve sabit bir çizgide ilerlemeye reddediyor. Web sitelerini ziyaret ettiğinizde sosyal medya hesaplarının da olduğunu göreceksiniz ve bu aşamada online dünyadan da kopmadıklarını belirtmek gerekiyor.

Seydişehir Fm ile birlikte bu bölgede yayın yapan çok sayıda kanal var ancak Seydişehir Fm, konsepte daha çok bağlı ve biraz daha profesyonel bir kanal olduğu için dinleyici sayısı çok daha fazla diyebiliriz. Bu kanalı sizler de yakın takibe alarak en azından şehir ve bölge ile ilgili haberleri dinleyebilirsiniz. Eskilerin ajans diye nitelendirdikleri haber kanallarının sayısı her geçen gün artıyor ve özellikle bölgesel yayın yapan kanalların bu şehrin sesi sloganı ile sektördeki yerini almayı tercih ediyor.

Seydişehir Fm de bu kanallardan bir tanesi ve kendine has tarzı ile dinleyicilerini bu adres altında buluşturmayı başarıyor. Online yayınlar hep olduğu gibi radyo sahiplerinin avantajına ve bu sayede il esnafından reklam almaları da çok daha kolay hale geliyor. Popüler radyolar daha fazla dinleyiciye sahip ve bunun için de reklam almaları daha kolay. Seydişehir fm ile birlikte farklı kanalları da dinlemek istiyorum ve kendi şehrimin kanalına da ulaşmak istiyorum diyorsanız eğer sizler de site içerisinde detaylı bir arama yaparak kendi şehrinizin yayınlarını yapan kanallara ulaşabilirsiniz. Çok fazla radyo var ve bu radyoların hemen hemen hepsi de online yayınları tercih ediyor, bu sayede erişim konusunda sıkıntı yaşatmıyor ve internet bağlantınızın olduğu her yerden bu adreslere ulaşmanıza da en iyi şekilde yardımcı oluyorlar.

Seydişehir FM İletişim Adresleri

Burayı ziyaret ederek radyonun sitesine ulaşabilirsiniz.

Seydişehir FM Uydu Frekansları

100.5 FM frekansını kullanarak karasal yayına bağlanabilirsiniz.

İLETİŞİM VE FREKANS GÖSTER

“Seydişehir FM” için 2 dinleyen yorum yapmış.

  1. Halil 18 Aralık 2017

    Kumluca mahalessinden halil ince zehir oluyor geceler sarkisini istiyorum

  2. Halil 15 Aralık 2017

    İstek sarkilar watsaptan atiliyo deniyor dogrumu

BU RADYOLARI DİNLEDİNİZ Mİ?