Mesaj Yaz
- Çalmıyorsa; Dinleye Tıklayın. - Sayfayı Yenileyin. - Alternatife Tıklayın. - Hata Bildirimi Gönderin.

Size geri dönüş yapabilmemiz için lütfen boş alan bırakmayın...

SON DİNLENEN RADYOLAR Geçmişi Temizle

Son Dinlenen Radyolar Yükleniyor...

RADYO İMAJ İSTASYONU DETAYLARI

Radyo İmaj
radyo-imaj-dinle

Radyo İmaj

Radyo İmaj Hakkında Bilgiler

Emeğin Sesi sloganı ile yayın hayatına devam eden ve bu sektörün belli bir kesime hitap eden ender kanallarından bir tanesi olan Radyo İmaj, online yayın yapan kanallardan bir tanesidir ve bu sayede çok daha geniş kitlelere ulaşmayı başaran bir kanal olduğunu da belirtmekte fayda var. Radyo İmaj yayın akışına siteleri üzerinden ulaşamıyoruz ancak aldığımız bilgilere göre daha çok sol kesimin sesi olan ve daha Kemalist bir düşünce yapısı ile belli başlı türkülere ve slogan sahibi eserlere yer veren bir radyo kanalı olarak sektörde yerini alıyor.
Radyo İmaj, online yayınları ile birlikte sesini duyurmaya devam ediyor ve bununla birlikte sitelerini ziyaret ederseniz eğer; Edebiyat, resim, fotoğrafçılık gibi farklı sanat dalları hakkında bilgi vermeyi de ihmal etmiyor. Radyo İmaj, kültür ve sanat üzerine çok sayıda farklı program ile de bu sektörde farklı bir kanal olarak hizmet verdiğini net bir şekilde ortaya koyuyor diyebiliriz. Yayın akışına site üzerinden ulaşmak mümkün değil fakat online olarak dinlediğinizde sizler de ne tür müziklerin yer aldığını ve hangi tarza, hangi kesime hitap ettiklerini kolayca anlayabiliyorsunuz.

Radyo İmaj gibi belli bir kesime hitap eden çok fazla kanal var ancak bu kanalların ayakta kalmaları çok da kolay olmuyor. Radyo İmaj, kendini en iyi şekilde geliştirmeyi başarmış ve sektörde belli bir yer edinmiş olan özel bir kanal ancak hiçbir zaman bölgesel olmadıklarını da belirtmekte fayda var. Tüm ülkeye yayın yapmayı hedefleyen ve çok sayıda insanı tek bir çatı altında toplamayı başaran Radyo İmaj kanalını sizler de favori listenize dahil edebilirsiniz. Hitap ettiği kitle tarafından çok fazla dinlenen ve belirledikleri hedefler doğrultusunda yoluna hız kesmeden devam eden Radyo İmaj, güçlü alt yapısı ile de daha uzun yıllar bu sektörde kalacağını net bir şekilde ortaya koyuyor. Radyo İmaj kanalını sizler de takip ederek sizler de farklı sanat dalları hakkında bilgi alabilir ve gün içerisinde radyo keyfini daha farklı bir kültürel etkinliğe dönüştürebilirsiniz diye düşünüyorum.

Radyo İmaj İletişim Adresleri

Santral: 0 312 425 30 00
Canlı Yayın: 0312 418 11 18
Fax: 0312 425 44 42
E-mail: imajradyo @ imajradyo.com

Radyo İmaj Uydu Frekansları

91.6 frekansından yayın yapmaktadır.
Türkülerin en anlamlı halleri sizlerle buluşuyor.İmaj radyo yıllar geçmesine rağmen kaliteli yayınından ödün vermiyor.Emeğin sesi olarak paylaştığı eserlerle birçok dinleyicisinden tam not almıştır.Sizlerde halk müziklerini ve yerel ezgileri seviyorsanız mutlaka radyo imaj dinlemelisiniz.

İLETİŞİM VE FREKANS GÖSTER

“Radyo İmaj” için 2 dinleyen yorum yapmış.

  1. adem 30 Haziran 2012

    radyo imajın bu kadar kaliteli yayınına bu kadar başarılı ustalarla bir araya gelmesi imaj radyonun dinleyici olarak gurur ve onur duyuyorum erdoğan ustamdan Gülüşünü sevdiğim yar adlı parçayı seslendirmesini rica ediyorum iyi yayınlar

  2. serkan akbaş 01 Ocak 2012

    ben erdal hocamı sürekli dinliyorum gerçekten çok başarılı ben başarılarının devamını dilerim

BU RADYOLARI DİNLEDİNİZ Mİ?