Mesaj Yaz
- Çalmıyorsa; Dinleye Tıklayın. - Sayfayı Yenileyin. - Alternatife Tıklayın. - Hata Bildirimi Gönderin.

Size geri dönüş yapabilmemiz için lütfen boş alan bırakmayın...

SON DİNLENEN RADYOLAR Geçmişi Temizle

Son Dinlenen Radyolar Yükleniyor...

RADYO GöRELE İSTASYONU DETAYLARI

Radyo Görele
Radyo Görele

Radyo Görele

Radyo Görele Hakkında Bilgiler

Karadeniz müziğinin en popüler eserlerini bulabileceğiniz ve Karadeniz Bölgesi ile ilgili güncel haberlere ulaşabileceğiniz Radyo Görele, kesintisiz müziğin adresi olarak da Karadeniz halkının ne çok tercih ettiği kanallardan bir tanesi olarak bizleri selamlıyor. Yöresel kategorisinde değerlendirebiliriz çünkü kanalın konsepti Karadeniz müzikleri ve bu bölgeye en iyi şekilde hitap etmeyi de başarıyorlar. Radyo Görele ile birlikte, daha eğlenceli bir gün geçirmek mümkün ve yalnızca Karadeniz halkının değil, Karadeniz müziğini sevenlerin de çok sık dinlediği ve ziyaret ettiği kanallardan bir tanesi olduğunu da bilmeniz gerekiyor.
Kanal için bölgesel terimini kullanmak ne karda doğru olur bilinmez ancak Görele ile birlikte çevre bölgelere de hitap ettiği ve online hizmet verdiği için sanırım bu tabir pek doğru olmayacaktır diye düşünüyorum. Radyo Görele gibi Karadeniz müziği ile yoluna devam eden çok sayıda radyo kanalı var anca Radyo Görele biraz daha farklı diyebilirim ve çok daha önemlisi de kanal online olarak Karadeniz Bölgesi ile ilgili haberleri de sizlere sunuyor. Karadeniz Postası bölümünden sizler de gündemde ne olup bittiğine daha kolay bir şekilde ulaşabiliyorsunuz. Radyo Görele kanalını takip etmek isterseniz sizler de resmi web sitesini ziyaret edebilir ve haberlerinizi okurken Karadeniz’in en güzel ezgilerini de yine bu kanal üzerinden dinleyebilirsiniz.

Kusursuz bir şekilde yayın hayatına devam eden ve Karadeniz Bölgesinin de nabzını en iyi şekilde tutan bu özel kanal ile sizler de tanışmak isterseniz hiç vakit kaybetmeden http://crd.name.tr/ adresinde yerinizi alabilirsiniz. Bu özel siteden daha önce de sizlere bahsetmiştik ancak henüz haberdar olmayan radyo severlerin de bilgi sahibi olması için bir kez daha bahsedelim istiyorum. Radyo Görele ile birlikte, farklı radyo kanallarına da yer veren ve bu kanallar üzerinden sizlere ulaşmayı hedefleyen site, ücretsiz olarak hizmet sunuyor. Kaliteli bir konsepte sahip olan ve disiplinli bir çalışmanın ürünü olan bu radyo sitesi ile birlikte artık sizler de daha kaliteli radyo kanallarını dinleyebilecek ve günü daha müzik dolu bir hale getirebileceksiniz diye düşünüyorum.

Radyo Görele İletişim Adresleri

Burayı ziyaret edebilirsiniz.

Radyo Görele Uydu Frekansları

Online olarak hizmet verdiği için FM frekansı bulunmuyor.

İLETİŞİM VE FREKANS GÖSTER

“Radyo Görele” için 1 dinleyen yorum yapmış.

  1. murat 20 Mart 2015

    orhan ben murat abin iyi yayınlar seni şimdiden cok özledk senden bir parça istiyorum

BU RADYOLARI DİNLEDİNİZ Mİ?