Mesaj Yaz
- Çalmıyorsa; Dinleye Tıklayın. - Sayfayı Yenileyin. - Alternatife Tıklayın. - Hata Bildirimi Gönderin.

Size geri dönüş yapabilmemiz için lütfen boş alan bırakmayın...

SON DİNLENEN RADYOLAR Geçmişi Temizle

Son Dinlenen Radyolar Yükleniyor...

ZARA FM İSTASYONU DETAYLARI

Zara FM
Zara FM

Zara FM

Zara FM Hakkında Bilgiler

Pop müzik ve karma yayın anlayışı ile Sivas şehrinin en çok dinlenen radyosu ile tanışmaya hazır olun. Zara Fm, kendine has çizgisini yıllardır bozmuyor ve bölgesel kanal olmasına rağmen ayakta kalmayı da en iyi şekilde başarmış durumda. Zara Fm kanalı, genel hatları ile klasik bir yayın anlayışına sahip. Ülke insanının pop müzik konusunda ne karda meraklı olduğunu biliyoruz ve özellikle yeni nesil, bu müzik türünü çok daha fazla tercih ediyor ve zara Fm de birçok bölgesel radyo kanalı gibi pop müzik yayınları ve arşivi ile karşımıza çıkıyor. Bölgesel bir kanal olmasına rağmen gayet güçlü ve dinamik bir arşive sahip ve her geçen gün de bu arşive yeni şarkılar ekleyerek listelerini güncel ve güçlü tutmaya devam ediyor.

Zara fm ile sizler de tanışmak isterseniz crd.name.tr adresini tercih ederek doğru bir karar verdiğinizi bilmeniz gerekiyor. Online yayın yapan tüm yerel kanalları sizler için tek bir adreste topluyor ve ücretsiz olarak sunuyoruz. Zara fm bunlardan bir tanesi ve yine bölgesel yayın yapan birçok kanalı sizler de arama bölümünden arayarak bulabilir, ya da kategoriler üzerinden bu kanallara ulaşabilirsiniz. Zara fm ile başlayan yolculuğumuza devam edelim ve kanal hakkında biraz daha bilgi verelim.

Zara fm, bölge halkının yakından takip ettiği ve zaman zaman da bölge ile ilgili gelişmeleri takip ettiği bir kanaldır. Amatör bir çizgiye sahip ancak yayınlarını takip ederseniz mütevazı bir profesyonelliği sizler de fark edecek ve kanalın takipçisi olacaksınız. Daha objektif bir değerlendirme ve yorum için sizler de sitemiz üzerinden kanalı dinleyebilir ve daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.

Zara FM İletişim Adresleri

Şuanda bilinmiyor.

Zara FM Uydu Frekansları

Sivas ve çevresinde 93.0 FM frekansıyla yayın yapmaktadır.

İLETİŞİM VE FREKANS GÖSTER

“Zara FM” için 5 dinleyen yorum yapmış.

 1. Serhat 25 Mart 2020

  Sivas Hafik Açık cezaevindeki gönülden sevdiğim gönül hanım için pınar Aydemir firarda şarkısını istiyorum teşekkür ederim zara fm

 2. Serhat 25 Mart 2020

  Çok güzel zara fm

 3. Muzeyyen Dökmetas 05 Mayıs 2017

  Hanifi abicim lütfen görüyorsan lütfen calarmisin

 4. Muzeyyen Dökmetas 05 Mayıs 2017

  Merhaba kolay gelsin ben istanbuldan sivasa babam için bi şarkı istemek istiyorum şuan sizi dinliyorlarlar çalarsanız çok mutlu olurum Ahmet Kayadan günaydın annecim günaydın babacım şarkısını istiyorum lütfen çalın çok mutlu olurum

 5. Mustafa 05 Nisan 2016

  müzik seciminiz oldukca mükemmel basarilariniz daim olsun

BU RADYOLARI DİNLEDİNİZ Mİ?