Mesaj Yaz
- Çalmıyorsa; Dinleye Tıklayın. - Sayfayı Yenileyin. - Alternatife Tıklayın. - Hata Bildirimi Gönderin.

Size geri dönüş yapabilmemiz için lütfen boş alan bırakmayın...

SON DİNLENEN RADYOLAR Geçmişi Temizle

Son Dinlenen Radyolar Yükleniyor...

ŞIRINNAR RADYO İSTASYONU DETAYLARI

Şirinnar Radyo

radyo-sirinnar-dinle

Radyo Şirinnar

Şirinnar Radyo,101.0 frekansından yerel halk müzikleri çalmaktadır.Yayın kalitesiyle bir çok insanı kendini hayran bırakan Radyo Şirinnar sitemizden online olarak dinlenebilmektedir.Radyo dinleme sitemiz sizler için en güzel ve kaliteli yayınları ulaştırmaya devam ediyor.

Şirinnar Radyo

Hakkında Bilgiler
Yaklaşık 16 Yıldır Yayında Olup Arabesk Dışında Tüm Müzik Türlerine Yer Veren Radyo Şirinnar da Ağırlıklı Olarak Halk, Çağdaş Halk, Özgün,Sanat ve Yerel Müzik Yayınlanmaktadır. Gaziantep İl Sınırları İçerisinde , Urfa , Birecik, Kilis Adıyaman , Besni, Maraş, Pazarcık Gibi Bir Çok Çevre İl ve İlçe de Dinlenebilmektedir. Yaklaşık 7 Yıldır İnternet Üzerinden Kesintisiz 24 Saat Yayın Yapmaktadır. Ayrıca Her gün Güncellenen Haber Sitesi Geniş Kitlelerce Takip Edilmektedir.
Radyo Şirinnar Çağdaş Yayıncılık İlkesiyle Hareket Etmektedir.Yayın Anlayışı ile Anadolu ve Yerel Kültürümüzün Evrensel Kültür ile Kaynaştırılmasına Çalışmaktadır.Yerel ve Ulusal Ekonominin Gelişmesini Sağlamak Amacıyla Ekonomi Programları Düzenleyerek Esnaf ve İş Adamlarının Kurumlarını Tanıtmasını Sağlar.

Yerel Yönetimlerin Kamuoyu Yararına Hizmet Sunması İçin Çalışır.Halkın Sorunlarına Duyarlılık Göstererek Yetkili Mercilere Ulaşmasında Yardımcı Olur.Bu Yanıyla da Halkla Kaynaşmış Durumdadır. Çevreci , Doğaya ve İnsana Saygılı Bir Radyo Olduğunu Dile Getirir ve Bu Alanda Çalışmalar Yapar. Türkiye Tabiatını Koruma Derneği, Muhtarlar Derneği,İl Turizm Müdürlüğünden Alınan Toplam Beş Ödülü İle Gaziantep’te Ödül Almış Tek Radyodur Olma Özelliğine Sahiptir..

Zengin Program Akışı ve Eğitimli Programcılarıyla Eğlendiren, Dinlendiren ve Düşündüren Bir Radyo Olma Anlayışına Sahiptir. Gerçek Ve Hızlı Habercilik İlkesiyle Yerel ve Ulusal Haberleri Gaziantep Halkına Aktarır. Dinleyici Kitlesini Ağırlıklı Olarak Memur- Esnaf- İşçi- Öğrenci – Teknokrat ve Ev Hanımları Oluşturmaktadır.

5 000 Vaat lık Yayın Gücüne Sahip Olan Şirinnar Radyosunun Stüdyosu Teknik Yönden Son Sistem Elektronik Cihazlarla Donatılmıştır.Kendi Bünyesinde Yapım Stüdyosu Bulunmaktadır. Ayrıca RDS Cihazı İle Firma Tanıtımları Görsel Olarak Yapabilmektedir.

Gaziantep ve İstanbul da ki Ajansların Yapmış Olduğu Sonuçlara Göre İl İçinde En çok Dinlenen 1. Radyo Olma Özelliğini Uzun Yıllardır Korumakta Olup Türkiye Genelinde Dinlenme Oranı Bakımından Üst Sıralarda Yer Almaktadır.

Kanal 7 Ve Anar Araştırma Şirketinin, Akademetre Araştırma ve H.T.P. Araştırma Şirketinin Yapmış Olduğu Anketlerde 1. Sırada Yer Almıştır.Özellikle de Reklam Verenler Derneği- HTP Araştırma Şirketinin Yapmış Olduğu Ankette Yerel Ulusal Tüm Radyolar Arasında Temel Erişim Ve Dinlenme Oranı Bakımından Türkiye Genelinde 20 Sırada Ve Yerel Radyolar Arasında 1. Sırada Yer Alarak Gaziantep Yayıncılığını Bir Üst Boyuta Taşımıştır.

Şirinnar Radyo

İletişim Bilgileri
Radyo Şirinnar İletişim Adres : Atatürk Bulvarı Nuri Akınal Apt. A Blok Kat 5 Daire 10
27100 Şahinbey / GAZİANTEP
Telefonlar: ( 0 342 ) 230 58 07 – 220 40 55
Fax: (0 342 ) 230 68 13
Canlı yayın(İstek) Tlf : (0 342) 230 85 91
Web / e-m@il Adres :
www.sirinnar.net – www.sirinnar.com
[email protected]
[email protected]
[email protected]

Şirinnar Radyo

Frekans Bilgileri
Radyo Şirinnar FM 101, yerelden evrensele nostaljiden güncele gökkuşağının tüm renkleri radyonuz Şirinnar’da..101 frekansından rayo şirinnar dinleyebilirsiniz.Dilerseniz sitemizdende canlı olarak radyo şirinnar dinleyebilirsiniz.Online olarak Radyo şirinnar dinlemek isterseniz doğru yerdesiniz.

İLETİŞİM VE FREKANS GÖSTER

“Şirinnar Radyo” için 34 dinleyen yorum yapmış.

 1. Mehmet acar 27 Eylül 2020

  Selamlar. Şirinnar güzel bir radyo. Sosyal özgün müzik söyler. Kutluyorum. Müzikler hep özgün. Doğa ile içiçe gibi geliyor bana

 2. Mehmet acar 27 Eylül 2020

  Şirinnar güzel bir radyo. Sosyal özgün müzik söyler. Kutluyorum. Müzikler hep özgün

 3. onder 28 Kasım 2015

  selam ben onder siradaki parca sirinnar ailesine ve tum pazarciklara gelsin

 4. seyfettin kır bursa 23 Kasım 2014

  slm zevkle dinliyorum ali askerden şu metrin önü çalarmısınız

 5. murat kurt 13 Mayıs 2014

  slm türküdoşlar ben k.maraş nurhaktan tatlarkasabasindan murat kurt sizler zevkledinliyorm zizden aşık ali nurşanıden bir parçaiştiyorm sizeve tatlar çobannarna ve kurt iletişm çalişanlarnagelsin saygilar şirinnar radıyoya çalşanlarnabaşarlar

 6. MUSTAFA GÜREŞCİ 03 Mayıs 2014

  TÜRKÜLERİNİZ ÇOK GÜZEL, BİRAZDA ÜSTAD MEHMET ERENLER HOCAMIZA YER VERMENİZİ TALEP EDİYORUM.

  SAYGILARIMLA.

 7. Vedat 23 Ekim 2013

  Hamza Şahın Kardeşime Armaqan olsun sıradakı Paça Ben Vedat Kahraman Tum Dostlarıma armaqan Olsun

 8. ALI TOZAR 11 Temmuz 2013

  Sirin nar sitesi sakini olarak böyle bir radiyoyu dinlemekten mütis zevk aldim bundan böyle mümkün olduca hergün dinleyecem tüm dostlara selam olsun.

 9. müslüm demir 24 Haziran 2013

  selam ben müslüm demir dayım abdullah erdoğan için onur akından gay bana geceleri istiyorum

  • yesim 30 Eylül 2013

   yeter ya biktik sizin bu reklamlarinizdan en sevdigimiz radyoydu ama simdi sayenizde dinlemiyoruz artik

BU RADYOLARI DİNLEDİNİZ Mİ?