Mesaj Yaz
- Çalmıyorsa; Dinleye Tıklayın. - Sayfayı Yenileyin. - Alternatife Tıklayın. - Hata Bildirimi Gönderin.

Size geri dönüş yapabilmemiz için lütfen boş alan bırakmayın...

SON DİNLENEN RADYOLAR Geçmişi Temizle

Son Dinlenen Radyolar Yükleniyor...

KURD FM İSTASYONU DETAYLARI

Kurd FM
Kurd FM

Kurd FM

Kurd FM Hakkında Bilgiler

Kürtçe yayın dilini benimsemiş olan ve farklı kültürlere de en iyi şekilde yer vermeye devam eden Kurd Fm, Radyo Berfin ile birlikte sizlere tavsiye edebileceğimiz bir radyo kanalıdır. Kürtçe yayın yapmak ülkemizde gerçekten sıkıntılı bir süreci de beraberinde getiriyor ve bunun yanında dinleyiciye ulaşmak için de çok fazla çaba harcamanız gerekiyor ancak Kurd Fm tüm bu sorunları aşmayı başarmış ve kaliteli bir şekilde yoluna devam eden özel bir radyo istasyonudur. Kürtçe ve yöresel yayın anlayışını hiçbir şekilde bozmayan ve Kürt müziğinin öncülerini de sizinle buluşturan bu kanalı farklı platformlardan dinleyebilirsiniz ancak yazımın sonlarına doğru sizlere tavsiye edeceğim site ile birlikte radyo dinlemek çok daha kolay ve çok daha zevkli olacaktır, eğer sizler de inceledikten sonra içinize sinerse bu sitede yerinizi alabilirsiniz.

Kurd Fm ve diğer Kürtçe yayın yapan kanalları bulabileceğiniz bu sitenin adresini vermeden önce Kurd fm ile ilgili farklı detayları da sizlere aktaralım. Kurd Fm, tamamen online yayın yapan ve Doğu Bölgesi ile birlikte, Batı Bölgesini de dinleyici kitlesi olarak gören bir kanaldır ve kısa sürede bu bölgeye de ulaşmayı, hitap etmeyi başarmıştır. Kurd Fm ve daha fazlasını sizlere sunan siteye gelelim isterseniz ve http://crd.name.tr/ linkini de sizinle paylaşalım. Siteyi uzun zamandır takip ediyorum ve benim gibi çok sayıda takipçiye sahip olduğunu da belirtmek istiyorum.

Kürtçe yayn yapan kanalları radyo sitelerinde bulmak emin olun çok kolay değil çünkü radyo sitelerinin gene kitlesi bellidir ve popüler olana ulaşmak adına daha ön planda olan kanalları sitelerine dahil etmeyi tercih ederler ancak sizlere tavsiye ettiğim bu özel site, her kesime hitap etmek ve daha fazla insan ulaşmak adına kategorileri biraz daha geniş tutuyor ve daha fazla radyo kanalı ile birlikte harekete geçiyor. Sizler de radyo keyfini farklı alternatifler ile birlikte doyasıya yaşamak ve sorunsuz bir şekilde r5adyolarınızı dinlemek isterseniz sitedeki yerinizi ayırtabilir ve dilediğiniz an tek bir tık ile kanallara ulaşabilirsiniz.

Kurd FM İletişim Adresleri

Email: [email protected]
Web: http://www.kurdfm.com/

Kurd FM Uydu Frekansları

Online olarak yayın yaptığı için karasal frekansı bulunmuyor.

İLETİŞİM VE FREKANS GÖSTER

Henüz Yorum Yapılmamış... İlk Siz Olun!

BU RADYOLARI DİNLEDİNİZ Mİ?