Mesaj Yaz
- Çalmıyorsa; Dinleye Tıklayın. - Sayfayı Yenileyin. - Alternatife Tıklayın. - Hata Bildirimi Gönderin.

Size geri dönüş yapabilmemiz için lütfen boş alan bırakmayın...

SON DİNLENEN RADYOLAR Geçmişi Temizle

Son Dinlenen Radyolar Yükleniyor...

POWER TüRK TAPTAZE İSTASYONU DETAYLARI

Power Türk Taptaze
Power Türk Taptaze

Power Türk Taptaze

Power Türk Taptaze Hakkında Bilgiler

Power Grup bünyesinde yayın hayatında yerini alan ve güçlü bir kimlik ile bu işi yapan Power Türk Taptaze, hareketli bir tema ile sitemizdeki yerini almaya devam ediyor. Pop müzik ve daha hareketli club tarzı müziklerin yer aldığı bu özel kanalı sizler için bu platformda listeledik. Power türk Taptaze, kendi özel listesi ve canlı yayın akışı ile web radyoları arasında en popüler olanıdır ve sitemizde de en çok tercih edilenler sıralamasında üst sıralardaki yerini korumaya devam ediyor. Daha kaliteli alt yapıya sahip olması ve sorumlu olduğu yayın grubuna uygun şekilde yoluna devam etmesi de bu adresi profesyonel kılıyor ve dilerseniz buna benzer yapan bir kanalı daha ele alarak tavsiyelerimize devam edelim. Dans türk istasyonu da yine hareketli pop müzik yayınlarının yapıldığı bir kanaldır ve bu kanalı da sizlere tavsiye etmek istiyoruz. Power Türk Taptaze ile benzer yayın akışına sahip olan ve arşivlerini her geçen gün yenileyerek daha güncel bir liste ile karşınıza çıkan bu kanalı da favorilerimizde tutabiliriz.
Power Türk Taptaze gibi kanalların sayısının artmasını temenni ediyoruz çünkü gerçekten kaliteli bir konsept var ve bu konsepti biraz daha ilerilere götürmek, taşımak da gerekiyor. Pop müzik, hepinizin bildiği gibi çok fazla dinlenen bir tür ve bu türü en iyi şekilde bizimle buluşturan kanalların da kıymetini bilmek gerekiyor.

Power Türk Taptaze, bu işi yapan kanallardan sadece biri ve bizler de http://crd.name.tr/ adresi üzerinden bu kanalı sizinle buluşturmaya hız kesmeden devam ediyoruz. Sitemize genel bir bakış atacak olursak, karma yayın yapan radyolara daha fazla yer verildiğini görebiliyoruz çünkü insanlar farklı müzik türlerine de ulaşmak istiyor ve bizler de bu beklentileri en iyi şekilde karşılamak için uğraş veriyoruz. Günü radyo dinleyerek daha keyifli ve daha eğlenceli hale getirmek adına sizler de sitemizdeki yerinizi alın ve kusursuz bir kanal belirleyerek tek bir tık ile bu kanalın tüm yayınlarını kesintisiz bir şekilde dinlemeye başlayın.

Power Türk Taptaze İletişim Adresleri

Adres: Ipekyolu Cad. Kuşbakışı Sk. No:43 34662 Altunizade – Üsküdar / Istanbul
Telefon: 0 216 554 0 404 || Fax: 0 216 474 1515
Bilgi için: [email protected] || Teknik sorunlar için: [email protected]

Power Türk Taptaze Uydu Frekansları

Sadece online olarak yayın yaptığı için FM frekansı bulunmuyor.

İLETİŞİM VE FREKANS GÖSTER

Henüz Yorum Yapılmamış... İlk Siz Olun!

BU RADYOLARI DİNLEDİNİZ Mİ?