Mesaj Yaz
- Çalmıyorsa; Dinleye Tıklayın. - Sayfayı Yenileyin. - Alternatife Tıklayın. - Hata Bildirimi Gönderin.

Size geri dönüş yapabilmemiz için lütfen boş alan bırakmayın...

SON DİNLENEN RADYOLAR Geçmişi Temizle

Son Dinlenen Radyolar Yükleniyor...

RADYO AZELYA İSTASYONU DETAYLARI

Radyo Azelya

radyo-azelya

Radyo Azelya

Radyo Azelya, 94.3 FM frekansından Bingöl ve çevresinde yayın yapmaktadır. Yerel bir radyo kanalı olan Radyo Azelya, eğer istenirse online olarak internetten dinlenebilmektedir. Genellikle Yöresel parçaların paylaşıldığı Radyo Azelya’da Kürtçe müzikler, Halk türküleri vb. müzikleri duyabilirsiniz. Sizlerde Radyo Azelya dinlemek ve takip etmek isterseniz, bu sayfamızı kullanabilirsiniz.

Radyo Azelya

FM Radyo Hakkında
Dünya üzerinde büyük ve önemli bir döneme ışık tutan radyonun halen iyi bir iletişim aracı olmasını ve radyonun insan yaşamındaki yerini korumasını sağlamak. Türkçe ve Bölge halkının kullandığı Kürtçe ve Zazaca dillerini düzgün kullanmak, Radyomuzu her kesimden insanlara ulaştırmaktır.

Radyo Azelya ahlaki değerleri ve erdemli bir yayın çizgisi benimser kültürel zenginliğin korunmasını savunur, İnsan haklarına dayalı özgürlükçü, barışçıl, ve çoğulcu bir toplum oluşturmayı hedefler, Basın ve Yayın özgürlüğünü savunur çünkü basın ve yayın özgürlüğü en temel insan haklarındandır. Tartışma, görüşünü açıklama, kınama, eleştirme ve onama hakkını saklı tutar çünkü basın ve yayın ilkeleri gereği yalnız ciddiyetle ve titizlikle sadece günlük olayları bildirmek değil öte yandan Toplumsal ve Siyasal oluşumlar üzerine doğru ve gerçeğe uygun bilgilerle halkı bilinçlendirmek, yöneticileri eleştirmek, uyarmak ve toplumun tüm sorunlarını seslendirme hakkına sahibiz ve bu hakkımızı kullanacağız.

Radyo Azelya mükemmel nitelikte ki yayın kalitesiyle rekabet ortamı doğurmak gelişen teknolojiyi takip ederek alanımızda halkımıza en iyi hizmeti verebilmek için kendimizi sürekli yenilemek profesyonel bir ekiple profesyonel bir çalışma ortamı sağlamak. Topluma karşı sorumluluklarımızı basın kimliğiyle yerine getirmek ulusal markaların yanında yerel ekonomik birimlerin güçlenmesini sağlamak halkımızın duygu ve düşüncelerine ayna tutmak ve onların sesi olmak en büyük gayemizdir.

Radyo Azelya

FM Radyo İletişim
Posta adresi: Yeni şehir mah inönü cad yiğitbaşlar iş merkezi ka4 no 12
BİNGÖL – MERKEZ – 12000 – TÜRKİYE
Telefon: 0426-214-68-88 – 0541-334-12-94

Radyo Azelya

Radyonun Frekansları
Bingöl ve çevresinden 94.3 FM frekansını kullanabilirsiniz. Bingöl’de bulunmuyorsanız, internet üzerinden online olarak Radyo Azelya dinleyebilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken Radyo Azelya için ayırdığımız bu sayfamızı ziyaret etmektir.

İLETİŞİM VE FREKANS GÖSTER

“Radyo Azelya” için 62 dinleyen yorum yapmış.

  1. YILMAZ YILMAZ 27 Eylül 2020

    SLM BEN YILMAZ YILMAZ BİNGÖL CEZA EWİNDE BULUNUN TAHSİN KOMUTANA MEM ARARATTAN XACIREK PARCASINI ARMAGAN EDİYORUM SEWGİLER

  2. Mesut uzunbot 24 Mart 2020

    Bingöl m tipi kapalı ceza evinde yatmakta olan canım kuzenim Muhammed uzunboy a ve A17 DE YATMAKTA OLAN AYHAN BAYNAL ÖMER ELBEY B21 DE OLAN ÜMİT ABEME VE İBRAHİM ARKADAŞIMA VE ORDA YATMAKTA OLAN TÜM ARKADAŞLARA GELSİN B18 DE YATMAKTA OLAN ONUR BALIK MUSHAP VE SERKAN A DA GELSİN ŞEHRİBANİ KURDİ KEÇE DELAL BENDEN ONLARA hediyedir

BU RADYOLARI DİNLEDİNİZ Mİ?