Mesaj Yaz
- Çalmıyorsa; Dinleye Tıklayın. - Sayfayı Yenileyin. - Alternatife Tıklayın. - Hata Bildirimi Gönderin.

Size geri dönüş yapabilmemiz için lütfen boş alan bırakmayın...

SON DİNLENEN RADYOLAR Geçmişi Temizle

Son Dinlenen Radyolar Yükleniyor...

İNCE FM İSTASYONU DETAYLARI

İnce FM

ince-fm

İnce FM

İnce FM,Ankara’dan internet üzerinden yayın yapmakta olan bir radyo kanalıdır.Yakın zamanda kurulmasına rağmen,daha şimdiden adından sıkça söz ettirmiştir.Online olarak dinleyebileceğiniz İnce FM için sizleri bu sayfamıza davet ediyoruz.

İnce FM

Radyo Hakkında Bilgiler
İnce FM 15 Şubat 2011 tarihinde yayın hayatına başlamıştır.Profesyonel bir ekip ile kısa sürede adından söz ettiren İnce FM, yayın ilkelerinin dışına çıkmadan yayınlarını sürdürmektedir.

Genelde Türkçe Müziğin ve Şiirlerin ağırlıkta olduğu radyomuzda zaman zaman Türk Halk Müziği, Türk Sanat Müziği, Oyun Havaları, Türkçe Slow ve Türkçe Pop müzikleri yayınlanmaktadır.

İnce FM

Radyo İletişim Bilgileri
G. Müdür
Ozan Özdemir

Reklam ve Sponsorluk
[email protected]

Teknik Sorumlu
Soner Üngün
[email protected]
Yayın Yönetmeni
Ozan Özdemir
[email protected]

İnce FM

Radyo Frekans Bilgileri
İnce FM Ankara’dan yayın yapmaktadır.Henüz FM bandında yayını bulunmamakla beraber, istenirse online olarak bu sayfadan dinlenip, takip edilebilmektedir.Birbirinden güzel ve çeşitli müzikleri İnce FM ayrıcalığı ile bulabilirsiniz.

İLETİŞİM VE FREKANS GÖSTER

“İnce FM” için 1 dinleyen yorum yapmış.

  1. Sami Gümüşlü 23 Aralık 2012

    Sayın İnce Fm'Ailesi sizin emeğiniz sayanizde kaletli müzik yayınları dinliyoruz..Teşekkür ederim sağolun var olun….Murat İnce Gönül mahkumu şiirinden önce yayınlanan parçayı okuyan sanatcının adını öğrenebilirmiyim..Saygılarımla..Sami Gümüşlü Fatsa..

BU RADYOLARI DİNLEDİNİZ Mİ?