Mesaj Yaz
- Çalmıyorsa; Dinleye Tıklayın. - Sayfayı Yenileyin. - Alternatife Tıklayın. - Hata Bildirimi Gönderin.

Size geri dönüş yapabilmemiz için lütfen boş alan bırakmayın...

SON DİNLENEN RADYOLAR Geçmişi Temizle

Son Dinlenen Radyolar Yükleniyor...

MüJDE FM İSTASYONU DETAYLARI

Müjde FM

mujde-fm-dinle

Müjde FM

Müjde FM,89.6 frekansından arabesk müzik yayını yapmaktadır..En güzel arabesk fantazi parçalarının çalındığı Müjde fm buradan canlı olarak dinlenebilmektedir.Radyo dinleme sitemizi kullanarak Müjde fm i online takip edebilirsiniz.

Müjde FM

Hakkında Bilgiler
İlk FM yayınlarına 1993 yılında başlayan Müjde FM, 1994 yılında 3984 sayılı RTÜK Kanunu’nun çıkmasıyla resmiyet kazanarak tescil edildi. Gelişen radyo yayıncılığı teknolojisini yakından takip eden Müjde FM, gerek dinleyicilerinden gelen istekler ve gerekse T.C. kanunlarının sağladığı imkanlarla 2005 yılında Lisans haklarını çoğaltarak 1 yerine 3 ayrı radyo olarak faaliyetlerini sürdürmeye başladı.
Müjde FM Group 15 Şubat 2011 tarihinde 3984 sayılı RTÜK Yasası’nın yerine konulan yeni 6112 sayılı Kanun ile tüm Lisans İzin Belgeleri güncellenmiş 3 ayrı şirket ve bu şirketlere bağlı farklı radyo yayın istasyonlarından oluşmaktadır.

Müjde FM tüm inançlara saygıyı ön planda tutan yayıncılık anlayışıyla Türkiye’nin ilk ve tek radyosu olma özelliğini sürdürüyor.

Müjde FM müzik ve sözel programlarla dostları ve konuklarıyla Türkiye’ye ve Dünya’ya ulaştırmak istediği sesleri tutarlı bir bakış açısıyla gündeme getirmeyi temel ilke olarak kabul eder.

Müjde FM

İletişim Bilgileri
Adres: Osmanağa Mah. Vişne Sk. No:4 Fazlıoğlu Medya Merkezi Kadıköy – İSTANBUL
Telefon: (0216) 418 58 70
Fax: (0216) 346 96 08

Müjde FM

Frekans Bilgileri
İstanbul 89.6 frekansından karasal yayını gerçekleştirmektedir.Müjde FM yayın kalitesiyle kendinden söz ettirmektedir.Genellikle Arabesk parçaların çalındığı radyo kanalı buradan canlı olarak dinlenebilmektedir.Online olarak Müjde FM dinleyebilirsiniz.

İLETİŞİM VE FREKANS GÖSTER

“Müjde FM” için 131 dinleyen yorum yapmış.

 1. Yonca 20 Mart 2017

  Mrb..Ben bucadan yonca bucaa eski kapalı cezaevi bölüm 8de yatmakta olan hayatımın tek gerçeği tutunacak tek dalım olan Fırat’ıma Ahmet kayadan ay gidiyor parçasını armağan ediyorum herşeyim teninin kokusunu özledim güzel günler yakında sakalına kadar aşık olduğum adam bekliyorum seni

 2. Gökalp 08 Mayıs 2014

  Jazz Radyo Ülkemizde böyle karışık Jazz Radyo eksiğini giderdi Emeğinize sağlık

 3. kadir 18 Şubat 2014

  slm abi ben kadir istanbul sultan gazi den senden kucugum şirini istiyorum okursanız sevinirim iyi geceler gecenin adamısın

 4. ibrahim halil 09 Şubat 2014

  abicim mrb ben anteb den ibrahim halil kılıç özlemiştim sizleri iyi yayınlar diliyorum sabahınız aydınlık olsun…

 5. FİKRET ULUTAŞ 25 Ocak 2014

  ADANADAN KOCAMAN CAY BARDAGIYLA BİRACIK İCİNNDE SEVĞİ MÜJDE AYLESİNİN OLSUN

BU RADYOLARI DİNLEDİNİZ Mİ?