Mesaj Yaz
- Çalmıyorsa; Dinleye Tıklayın. - Sayfayı Yenileyin. - Alternatife Tıklayın. - Hata Bildirimi Gönderin.

Size geri dönüş yapabilmemiz için lütfen boş alan bırakmayın...

SON DİNLENEN RADYOLAR Geçmişi Temizle

Son Dinlenen Radyolar Yükleniyor...

RADYO SAHIL İSTASYONU DETAYLARI

Radyo Sahil

radyo-sahil

Radyo Sahil

Radyo Sahil,95.0 frekansından Türkçe pop,slow parçalar çalmaktadır.İzmirden yaptığı yayınlarıyla dinleyicilerine güzel dakikalar geçirmektedir.Sizlerde Radyo Sahil dinlemek istiyorsanız, bu sayfa aracılığıyla gerçekleştirebilirsiniz.Radyo Sahil dinlemek için doğru yerdesiniz.

Radyo Sahil

Radyo Hakkında
Türkiye’nin en önemli sanayi kentlerinden biri olan Aliağa dan tüm dünyaya yayın yapan Radyo Sahil, çok geniş müzik arşivi, etkili haber merkezi, renkli ve eğlenceli programları, kaliteyi ilke edinmiş reklam anlayışı ve dinleyicileriyle kucaklaşabilen interaktif yapısı ile tüm kesimlerin beğenisini kazanmış bir yayın kuruluşu. Radyo Sahil olarak amacımız, iş yoğunluğu içerisinde günlük hayatın streslerinden uzaklaşmak isteyenleri, müzik ile, sanat ve eğlence ile, doğru ve tarafsız haberle buluşturmak ve dinleyicilere hayatın içerisinde keyifli bir pencere açmak.
[media]http://www.radyosahil.com.tr:8000/radyosahil.ogg[/media]
Her yaştan dinleyici kitlesine ve her türden müzik zevkine hitap ederek dinlenilirliğini ve etkisini devam ettiren Radyo Sahil, teknolojinin sektörde sunduğu tüm yenilikleri de takip ederek hitap ettiği kitleye daha iyi hizmet vermeyi sürdürecektir.

Kuzey Ege de türkülere önem veren tek yayın kuruluşu olan Radyo Sahil, yayın akışı içerisinde önemli bir zaman dilimini Anadolu’nun gerçek sesine yani türkülerimize ayırarak bu anlam da da türkülerimizin tanıtılmasına, yaşatılmasına ve sevilmesine katkı koymaya devam ediyor.

Deneyimli programcıları, Türkçeyi kullanmada gösterdiği hassasiyeti, program çeşitliliği, teknolojik alt yapısı, güncel müzik arşivi ile Radyo Sahil, günün her saatinde dinleyicilerine eğlenceli ve keyifli saatler yaşatıyor. Toplumsal duyarlılık içeren her türlü projede yer alan Radyo Sahil kampanyalara, sosyal sorumluluk projelerine, organizasyonlara destek veriyor, Bölgenin en çok dinlenen radyosu olarak yayın hayatına devam ediyor…

Radyo Sahil

Radyo İletişim
Adres: Demokrasi Meydanı Şehit Bülent Kula İş Merkezi Kat: 5 Aliağa
Posta Kodu: 35800
Şehir: İzmir
Telefon: (232) 616 11 36
Faks: (232) 616 11 37
E-Posta: [email protected]

Radyo Sahil

Radyo Frekans
Radyo Sahil 95.0 frekansından İzmir’den yayın yapmaktadır..FM bandından dinlemek istemiyorsanız yada dinleyemiyorsanız, canlı radyo sitemizi ziyaret ederek online Radyo Sahil dinleyebilirsiniz.

İLETİŞİM VE FREKANS GÖSTER

Henüz Yorum Yapılmamış... İlk Siz Olun!

BU RADYOLARI DİNLEDİNİZ Mİ?